2733
2734
عنوان

لکه قرمز روی پیشانی و بالای دو پلک

42568 بازدید | 41 پست
سلام به همگی
بچه ام از وقتی به دنیا اومد روی پیشونیش یه لکه بزرگ قرمز بود حتی روی دوپلک بالایی هم داشت.الان 2 ماهشه یه ذره کمرنگ شده اما بیرنگ نشده.
خواستم ببینم موردی هست که نی نی ش ایطور بوده باشه؟
الان از بین رفته؟
لطفا راهنماییم کنین چون نی نی م دخمله نگرانم که اگه از بین نره چکار کنم؟
راستی یه بار که رفته بودم متخصص کودکان ازش پرسیدم ولی اون بدون نگاه کردن گفت میره تا یکی دوسالگی!!!
سلام عزیزم . اصلا نگران نباش از بین میره . من هم دخترم داشت و هم خواهر زاده ام که اونم دختره و خیلی زیبا ... خواهر زاده ام الان 7 سالشه . اگه نگم کاملا محو شده ولی میتونم بگم فقط 1% باقی مونده اونم ما چون دیده بودیم باید خیییییلی دقت بکنیم تا پیداش کنیم ... دختر خودم هم 2 سال و 7 ماهشه من الان اصلا نمیدونم اون لکه کجا بود ... پس به حرف دکترت اعتماد کن و اصلا نگران نباش .
الهی و ربی" من لی غیرک"
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوب می شه نگران نباش
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2728
دوست منم دخترش داشت و هر چی بزرگتر شد کمرنگتر شد . خود دوستمم وقتی خجالت میکشه یا استرس داره رو پیشونیش پیدا میشه . خیلی نازه . من که دوست دارم
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
اره از بین میره دختر منم یه دونه رو پیشونیش بین دو تا ابروش داره الان چهار ماهشه و هنو ز نرفته ولی چون دیدم میره مال بچه هایی که دارند نگران نیستم
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
2738
پسر منم داره...دکتر به منم گفت میره..ولی ماله پسر من پررنگ تر شد الان چهار ماهشه خیلی معلومه..همه میگن چیه؟درک میکنم چی میگی...گفتم ببرم متخصص پوست...منم خیلی نگرانم...همش میگم چرا اینجوری شد؟دلیلش چیه؟به هر حال کاش زودتر بره...
ماله پسر من از 40 روزگی پررنگ تر شد و یکم برجسته تره نسبت به پوست..
آره اسمش
بوسه فرشته است من تو کتاب علمی من و کودک من خوندم.

دختر منم داشت مشکلی نیست الان 14ماهه بسیار کمرنگ شده
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
سوسولی مامان پارمیس درست گفت اون همانزیوم که یک جورخالهای عروقی مادرزادی است که تادوسالگی ازبین میره نگران نباش درکت می کنم دخترمنم پشت چشم ووسط ابرووپشت گردن داشت الان11ماهشه وکمرنگ ترشده اول توبیمارستان به من گفتن ماه گرفتگی دنیاروسرم خراب شدتاسه روزبعدرفتم دکترگفت همانزیومه وخوب میشه تاچندوقت همش تونت سرچ میکردم ونوشته بودکه خوب نمیشه کارمنم شده بودگریه ولی الان کمرنگ شده نگران نباش
الکی بهشون بگوبخاطرفشارزایمان اینطوری شده اوناکه نمیفهمن همانزیوم چیه که براشون توضیح بدی
مردم هم که همش فضولن ومی پرسن چیه
جدی میگی؟ چه خوب؟ یعنی تقریبا تا 2سالگی میره؟ منم الان نگاش میکنم یه ذره کمرنگ شده ولی هنوز دو ماهشه ...

می دونم تاپیک مال ۳-۴ سال پیش ولی اگه هنوز میایید نی نی سایت لطفا جوابم و بدید.این لکه های دختروتون چند سالگی رفت؟پسر منم اینا رو داره نگرانم

می دونم تاپیک مال ۳-۴ سال پیش ولی اگه هنوز میایید نی نی سایت لطفا جوابم و بدید.این لکه های دختروتون ...

عزیزم نگران نباش. این لکه ی روی پیشانی رو همه نوه های خانواده ی ما داشتن و از همون دوسال محو میشه. پسر منم داره.

2706