2737
2739
عنوان

جراح عمومی(خانم)

22308 بازدید | 14 پست
خواهشا یه جراح عمومی که خانم باشه بهم معرفی کنید ترجیحا مسیرش مترو خور باشه اگه نشد ایراد نداره توروخدا اورژانسیه دارم میمیرم فردا صبح میام تهران عصر میرم دکتر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیلدا عزیز برای این مشکل یک دکتر خیلی خوب سراغ دارم خواهرم پیشش عمل کرد ١٠ سال پیش خوب خوب شد ولی من رو یک دکتر دیگه عمل کرد هنوز که هنوزه این مشکل رو دارم چون دکتر خواهرم باردار بود منو جراحی نکرد مجبور شدم برم پیش یک دکتر دیگه که مرد بود هیچ وقت ازش نمیگذرم. تو هم برای این مشکل نباید پیش هر کسی بری.
2728
2740
دکتر عصمت السادات هاشمی 88674850 این دکتر من و عمل کرد 2 سال گذشته الانم خوبه خوبم هیچ مشکلی ندارم

برای جراحی سینه میخوام برم پیشش نمیدونم چطوره

تولد تو رویای واقعی من است

عزیزم دکتر ابوالفضل رخشان عالیه. غده های سرطانی زن داییم براش درآورد و الان خداروشکر اصلا مشکلی نداره من شماره اش را برات میزارم ضرر نداره زنگ بزن با ایشون هم در مورد مشکلت صحبت کن انشالله توام مثل زن دایی من خوب میشی . 22260067

2706