2733
2734

سنم بالاست و قصد بارداری دارم. به نظرتان صبر کنم یا مجددا بروم آی وی اف؟

برو جایی که کارشون خوب باشه

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
برو جایی که کارشون خوب باشه

والا دکتر من اصلا من رو سونو نکرد و ۲۰ تا آمپول hmgداد و و بعد که رفتم پیشش گفت چرا سونو نیامدی؟ گفتم من تاریخی که شما گفتید آمدم. کلی هم خون ریزی افتادم.

2731
والا دکتر من اصلا من رو سونو نکرد و ۲۰ تا آمپول hmgداد و و بعد که رفتم پیشش گفت چرا سونو نیامدی؟ گفت ...

نگا کن دکترا اهمیت زیادی نمیدن آی وی  اف داخل همه شهر ها انجام میدن ولی همه دکتر ها سواد ندارن 

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
نگا کن دکترا اهمیت زیادی نمیدن آی وی  اف داخل همه شهر ها انجام میدن ولی همه دکتر ها سواد ندارن& ...

دکتر زارعیان رفتم. بدون اینکه سونو کنه ،ببینه من این ماه فولیکول دارم یا نه ۲۰ تا امپول و کلی دارو تجویز کرد. در ضمن اصلا به ماههای قبلم توجهی نکرد که کلی فولیکول داشتم. مستییم گفت باید تخمک اهدایی بگیری. خیلی ناراحتم

دکتر زارعیان رفتم. بدون اینکه سونو کنه ،ببینه من این ماه فولیکول دارم یا نه ۲۰ تا امپول و کلی دارو ت ...

چه دکتر بی شخصیتی بوده

چه دکتر بی شخصیتی بوده

تازه یه دکتر دیگه رفتم که برام آزمایش دخیره تخمدان بنویسه چون کرونا گرفتم و نگران بودم، گفت مگر تو دکتری ؟؟؟ دکترامون خیلی بی وجدان شدن. منم یه دل سیر گریه کردم. توکل بر خدا سپردم به خودش

تازه یه دکتر دیگه رفتم که برام آزمایش دخیره تخمدان بنویسه چون کرونا گرفتم و نگران بودم، گفت مگر تو د ...

انشالله هرچی خدا بخواد