2737
2739
دوستم 1خارجی گرفته بود میگفت سیاه نمیکنه قیمتش 24 تومن بوده... واقعیت داره؟؟؟اسمش چی هست؟؟
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
من هم ایروویت خارجیه دادم سیاه شد هم ایرونورم که ایرانیه
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
رائیکا جان دکتر رادین میگه قطره ایرانی برای بچه های ایرانی سازگارترن.چون اونا با توجه به شرایط جوی و همینطور ویتامینای تو شیرخشکشون قطره ها رو میسازن
من خودم مولتی وینامین +آهن میدم و بلافاصله بهش آب میدم و با مسواک انگشتی دندونشو میشورم.
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من آیرو ویت دادم با طعم توت فرنگی آلمانی بود سیاه نشد
اَمَن یُجیبُ المُضطَرَ اذا دَعاهُ وَ یَکشِف السُوء * عکس کاربریم ماشینمونه محرم پارسال [smiley]s/sm_30.gif[/smiley]
ببین اگه هنوز سیاه نشده هر دفعه بعد قطه اهن میخوای اب بدی یه قطه اب لیمو بنداز تو ابش بده بخوره یا قطره اهن رو با یه چیزی قاطی کن
مثلا یه ذره اب میوه یا اب کلا قطره اهن رو مستقیم نریز دهنش این جوری سیاه نمیشه
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
البته من هم همیشه بلافاصله بعد قطره آهن بهش آب میدادم شایدم ازین کارم بوده!!!!!
اَمَن یُجیبُ المُضطَرَ اذا دَعاهُ وَ یَکشِف السُوء * عکس کاربریم ماشینمونه محرم پارسال [smiley]s/sm_30.gif[/smiley]
2738
منم هم ایرانی میدم هم خارجی ایرانی فربولین میدم که راصیم و بعرس دندوناشو حتما تمیز میکنن
پسرم یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و بک زمستان را دیدی از این پس همه چیز جهان تکراریست جز ، مهربانی