2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم شیردهی راحت تره هم اینکه توی بارداری راحت میتونی باهاش بخوابی.... خیلی خوبه... (این بزرگهاش)
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2742
عزیزم من تجربه ای ندارم
ای کاش می دونستم و کمکت می کردم
اتفاقا خودم هم دوست داشتم بدونم خوبه یا نه

تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
من اکثرا نشسته به بچه ام شیر میدادم حتی شبا خیلی راحت یه کوسن میذاشتم زیر پام تا بالا بیاد بعدسر نی نی مو میذاشتم روی همون پا و شیرش میدادم تجربه ی بالش مخصوصو ندارم بهت بگم عزیزم
یا الله
2740
کاربردی نداره خرج اضافه ...
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...