2733
2739
عنوان

مدل گوشیِ موبایل ... ؟

1071 بازدید | 16 پست
سلام
میخواستم بدونم مدل گوشیتون چیه؟
ازش راضی هستین؟
من مدت زیادیه میخوام گوشی بخرم
ولی وسواسی شدم
هر روز یه مدل انتخاب میکنم
ولی هنوز شک دارم
عادت ندارم مدل گوشی م رو عوض کنم هر روز
من هر گوشی و بیشتر از 6 ماه نگه نمی دارم چون دلم و می زنه . اما این یکی و می خوام حالا حالاها نگه دارم . چون خیلی دوسش دارم و باهاش حال می کنم.

سونی اریسکون مدل satio idou . تمام تاچ هست . دوربینش هم 12.1 مگاپیکسل. من اردیبهشت 480 گرفتم. الان نمی دونم چنده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از اول همیشه نوکیا داشتم..

الان هم 7310 سوپرنوا دارم که خیل یخوب و عالیه..

البته این که میگم عالیه چون خب طبق نیازای خودم میگم..

من از موبایل انتظار دارم که خوش دست باشه راحت بشه باهاش سمس داد و بلوتوث و رم هم داشته باشه..

مال من داره و همش در حد نورمال و رفع نیاز منه..

یه قاب سبز رنگ هم داره که خیلی دوسش دارم..

حالا بستگی داره هرکسی چه انتظاراتی از گوشیش داره..

یکی واسه حرف زدن میخواد یکی واسه عکاسی و یکی واسه کلاسش!!
من تا حالا 100 تا گوشی داشتم پسرم همرو زده داغون کرده .

الان یه گوشیه زاغارت دارم که خیلی خوبه برام . هرچی پسرم شوتش میکنه این طرف و اون طرف هیچیش نمیشه . ظاهرشم قشنگه

سونی اریکسون j 132 . نه دوربین داره نه بلوتوث . فقط میشه باهاش زنگ و اس ام اس بزنی . البته یه بازی زاغارتم داره و همین برای من کافیه . قیمتشم 50 هزار تومنه

ولی شوهرم گوشی اچ تی سی مدل دیزایر داره خیلی عالیه . همه چی داره . قیمتشم 700 تومنه
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
2740
من تای دلت بخواد گوشی عوض کردم..???? corby htc و .........الانم xperia x10 دارم و راضیم..satio idou هم شوهرم داشت و راضی‌ بود فقط این ?تا گوشی یکم سنگین و بزرگ هستن..5800 بدک نیست..corby هم خوب هم خوشگل هم راضی‌ بودم ازش..اگه زبانت خوب htc به دردت میخوره هم پیچیده هست هم لم داره که باید دستت بیاد هم اینکه کیفیت دوربینش زیاد جالب نیست..nokia supernova هم داشتم که ظاهرش سفید و صورتی‌ بود من دوسش نداشتم زیاد .. چون هم نوکیا بود هم اینکه خیلی جدی بود کلا یه جوری بود !!سونی اریکسون w900i داشتم معرکه بود ولی‌ تو بازار دست اولش نیست دیگه!!دیگه هم نمیزنه..البته الان دیگه قدیمی‌ شده..
من هم اغلب نوکیا داشتم البته یه مدت سامسونگ u600 داشتم که اون رو هم خیلی دوست داشتم. گوشی قبلیم هم نوکیا بود که دزدیدند.
هیچ وقت فکر نمی کردم سونی اریکسون بخرم. کلا از این مارک خوشم نمیومد . تا این آخری که همسری گفت من میارم اگر دوست نداشتی پس می دیم.
عکسش رو برات می زارم. مدل vivaz هستش. من تازه 2 هفته است خریدم اولش فکر می کردم خیلی گنده باشه. چون ظریف بودن گوشی برام خیلی مهمه. اما الان ازش خیلی راضیم. هم ظریفه. قیافش هم بد نیست. امکاناتش هم خوبه. فکر کنم حدودا 350 گرفتم

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز
من چن ماه تحقیق کردم گوشی قبلیم نوکیا بود
دیدم جز نوکیا هیچی به دردم نمیخوره و امتحانشو پس داده
الان یه هفتس نوکیا 5800 خردیم لمسیه و خیلی ازش راضیم گوشی خوبی درومده همه دارن میخرن زیاد شده ولی برام مهم نیست مهم اینکه خوب باشه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
2706