2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده یدیقه بیاید«خیانت»

459 بازدید | 325 پست
سلام،با شوهری ک تا حالا چند بار مچشو گرفتید ک تو ای نیستا و تلگ رام با خانوما دیگه در ارتباطه چیکار میکتید. امشب رفتاراش خیلی مشکوک بود،گوشیشو قایم کرده بود زیر بالشش،بهش شک کردم،الان ک خوابش عمیقه رفتم سر گوشیش تلکرامشو باز کردم دیدم از ی خانوم براش اس اومده چنتا،نمیشد بازش کنم میفهمید ولی اخرین اسش زده بود خوابیدی؟ خانومه برا شوهرم چند ماه پیش مچشو گرفتم تو اینیستا،کلی معذرت خواهی کرد گفت ببخشید باز الان... دارم مثل بید میلرزم ب خدا
ب خدا از هیچی کم ندارم همه جوره ازش سرم،با بدبختیاش دارم میسازم،افسردگی گرفتم دیگه،همین امروز پیش دکتر مغزو اعصاب بودم ام ار ای داده بودم چون گفته بود مشکوک ب ام اسی،ولی خداروشکر نبودم،دکتر گفت همه عصبیه معرفیم کرد ب ی روانشناس،نه محبتی داره نه هیچی،سرده سرده،خسسسته شدم دیگه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دلم باهاش صاف نمیشه
وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2728
چه میشه کرد خواهری ؟؟؟ یا باید به خاطر بچه سوخت و ساخت .. یا اگر حامی مالی و معنوی داری راهتو جدا کن و زندگیتو از نو بساز . من تا حالا نشنیدم و ندیدم ادم خاعن درست بشه مگر در موارد محدود که اینجا بچه ها گفتن و خدا داند
منتظر نی نی هستی؟ خسته ای؟ نا امیدی؟ حتما اینجا رو بخون ... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1610592&PageNumber=1
2740
جدا میشدم قطعاااا اما الان نه تمام پیاماشو به عنوان مدرک سیو کن اگر میدونی راحت طلاق میده که هیچ انا اگر مصر باشه برا زندگی با شما ....هرچی داره به نام خودت بزن کم کم ..... و بگو میمونم حق طلاقم باید بهم بدی ! وقتی به این کاراش ادامه داد راحت بیرونش میکنی و با حق طلاقت اموالشو برای مهریه ات توقیف میکنی و مهرت هم میگیری و اونم بره پی کاراش ...اخه دوستم نمیخوام ناراحتت کنم به نظرم اینجور ادمها درست بشو نیستن ....اما خودت عقلانی باید فکر کنی ...حالا ما پیامشو دیدی ...نمیدونی پشت پیاما چه خبره ؟ یا بیرون؟ خلاصه ساده نگدر ....الان تاپیکی بودم خخخ همینا رو اونجا نوشته بودم ....به نظرم مردایی که انقدر میچزوننت باید چزوندشونو ولشون کرد
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
2706