2737
2734
عنوان

قرص زیاد خودم ، چی کار کنم؟

1277 بازدید | 6 پست
سلام بچه ها ، من حدود 2 هفته هست که شروع کردم به خوردن مارولون از اون جایی که روی بسته بندیش خیلی بد روزا رو نوشته بود من توو هفته اول فکر کردم یه شب رو جا انداختم و فرداش 2تا رو با هم خوردم ، امشب داشتم نگاه می کردم فهمیدم که یه روز جلوترم ، حالا با این وضع به جای 21 روز قرصای من 20 روزه تموم میشه ، اشکالی داره حالا؟ باید کار خاصی بکنم؟ میشه بعد از این دوره که پریود بشم و تموم بشه راحت با شوهرم رابطه داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی یه سوال دیگه هم هست ، من شنیده بودم یه بسته که بخورم تموم شد از بسته دوم میتونم دیگه از هیچ وسیله پیشگیری اضافه دیگه ای استفاده نکنم ، حالا واقعا درسته؟
2728
سلام صدف خانوم

اولا بگم قرص مارولون یکی ازبهترین قرص های پیشگیریه که هیچ نوع عوارض جانبی نداره

دوما!! اگر بسته ی قرصتون 20 روزه تموم شده اشکالی نداره...بعدازچندوقت پری میاد امامیگن منظم میشه

باهمون یه بسته!!!!

سوما!!! میتونید به طور پیاپی روزپنجم پری جدیدی که میاد از بسته ی جدید مارولون استفاده کنید هیچ ضررری نداره

درضمن یکی از روش های جلوگیریه!!!اما خب کنارش جلوگیری طبیعی هم داشته باشید در روزهای خاص

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40