2733
2734
عنوان

کمک! اصفهانیا !

3103 بازدید | 15 پست
با سلام
می‌خوام ببینم دکتر مجرب و مؤمن و زیرمیزی نگیر سراغ دارین؟
از بس بعضی‌ها رو شنیدم که تعهد کاریشون پایینه و یا اینکه تا رنگ پولو نبینن، کار راه نمی‌ندازن اعصابم از دکتر رفتن خرد شده
گاهی فکر می‌کنم بدون دکتر، اقدام کنم با اطلاعات پزشکی سایت‌ها- ولی آخرش احساس نیاز به یک دکتر متخصص و متعهد و مؤمن می‌کنم
می‌خوام برای مشاوره قبل از بارداری برم پیشش
با اینکه هنوز تمایل بچه ندارم، ولی می‌خوام مقدماتش رو آماده کنم
ممنون
زهرا علامه و تاج السادات علامه رو شنیدم که زیر میزی نمیگیرن
مومن هم هستن
من خودم پیش تاج السادات علامه رفتم از برخوردش خوشم نیومد اما اگه میخوای کارش خوب باشه پیش دکتر رضوی برو من رفتم راضی بودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم دکتر مینو موحد خیلی دکتر مومن و خوبی است وولی فقط توی بیمارستان سعدی است که هزینه ی زایمانش می شه 1میلیون ولی توی مطب هیجی نمی گیر ه و خیلی هم به کارش متعهده
این هم شماره شه 6286100 و ادرسش هم خ حکیم نظامی خ شریعتی ساختمان 110 مطبش پیش دکتر سعیدی شوهرشه متخصص قلبه

سوالی داشتی در خدمتم
منم مینو موحدی را قبول دارم
کلینیک خانواده و سعدیه
ولی سرش فوق العاده شلوغه ولی کارش 20
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2740
سلام
نمی‌دونم
خودم خیلی دوست دارم، زایمانم طبیعی باشم و از خدا هم می‌خوام که همین‌طور باشه و بشه
در ضمن باید یکی رو پیدا کنم که توی بخش زایمان بیمارستانی که باهاش کار می‌کنه، مرد نخواد بیاد و بره
شنیدم بعضی از بیمارستانا اصلاً رعایت نمی‌کنن
ممنون از دوستای خوبم
صدوقی رو که می‌گن فقط برای خانواده نظامی‌ها شده و بقیه رو دیگه قبول نمی‌کنن
الزهرا، از نظر رعایت مسائلش چه چوریه؟ خوب می‌رسن؟ مرد توی بخش که راه نمی‌دن؟
خیلی بده آدم توی حالت زایمان، هی پرستار مرد بالا سرش راه بره و ندونه چی کار کنه
بهشتی همه زن هستند ولی کارا را میدن دست دانشجوها خودم یکی خانمی را سراغ دارم که خودش پزشک بود برای زایمان رفت اونجا.. خدا چقدر بهش رحم کرد خودش تعریف میکرد که این دانشجوها چه بلایی داشتن سرش میاوردن
2706