2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
والا از بازار برام اوردن یکی از دوستهای شوشو رفت برامون خرید دور و بر 400 تومنه ولی سالن خونه ما تقریبا 37-38 متره با آشپزخونه کاملا ساپورت میکنه یعنی تغییر هوا رو آدم حس میکنه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من خیلی نمیدونم اما هفته پیش اخبار سراسری می گفت فایده نداره .
فقط تبلیغ هست. و حتی بیمارستان تخصصی ریه هم این جور دستگاهی نگرفته
الهی؛ چگونه تورا بخوانم در حالیکه من من هستم(با گناهان زیاد) و چگونه از تو قطع امید کنم در حالیکه تو توهستی (بخشنده و مهربان)
2738
با تحقیقاتی که من کردم از سال پیش تا حالا که دیگه تازه بچه ام 2 ماه به دنیا اومده، دستگاه iqair بهترین دستگاه تصفیه هواست که سویسی هست هیچی به هوااضافه نمیکنه نه یون نه اوزون آلودگیو کامل میگیره اما اشکالش اینه که خیلی گرونه. خیلی گشتم یه دستگاه پیدا کردم که خیلی شبیه آی کیو ه فقط سویسی نیست اینو خریدم اسمش ایرپروس هستش که فیلتر هپا داره با کربن اکتیو خیلی جالبه به سایت کنترل کیفیت هوا وصل میشه و از بیرون با گوشی میشه خاموش روشنش کنی. آلودگی تو خونه رو هم نشون میده از شرکتش هم اومدن خونمون برای خروجیشو اندازه گیری کردن صفر بود آلودگیش یعنی هیچ ذره ای از دستگاه خارج نمیشد.