2733
2734
سلام من هیستروسکوپی شدم بهم گفتن یه لولم بازه.ولی بعد سه سال باردار نشدم.کلی هم قرص و آمپول استفاده کردم.2 بار ای یو ای و یه بار ای وی اف شدم.ولی هنوز موفق به بارداری نشدم. ایشالا شما مثل من نباشی و زود مامان بشی.
6.5 سال مزدوج ، 3.5 سال اقدام. 2 بار ای یو ای و 3بار میکروی منفی، خدایا راضیم به رضات خودت کمکم کن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام من با به لوله بدون قرص و آمپول طبیعی باردار شدم امیدت به خدا باشه خودش هیچ کسو ناامید نمیکنه

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2740
انشاءالله به زودی خبر بارداریتو اینجا میدی مریم جون. منم تازه عکس رنگی گرفتم و گفتن یه لولمو نتونستن باز کنن. توکلم فقط به خداست.
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
انشاءالله تیارا جون شما هم این ماه باردار بشی و از انتظار بارداری برسی به انتظار زایمان
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"