2737
2734
عنوان

زایمان در آب در بیمارستان صارم

| مشاهده متن کامل بحث + 82237 بازدید | 109 پست
سلام
هدیه جون من هم با دکتر مصدق هستم
خیلی خانم مهربونی هستند و کامل هم وقت می زارند
من از اول گفتم بهشون که من تمایلم به طبیعی است و اصلا هیچی نگفت
هر دفعه هم تاکید می کنه که طبیعی می خوای باید پیاده روی زیاد انجام بدم ولی تو این آلودگی هوا ....
ولی تا الان 4 تا دکتر عوض کردم قبلی ها بیشتر دلشون می خواست سزارین کنن از مدل صحبتهاشون معلوم بود ولی دکتر مصدق اصلا این طور نیستند . چون من گفتم از اول که طبیعی می خوام اصلا نمی زاره به سزارین فکر کنم.
اناهیتای خوشگل مامان 4اسفند به دنیا اومد.خدای مهربونم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر کرم نیا هم من تعریفشو خیلی شنیدم و چندتا از دوستام با ایشون زایمان داشتند و راضی هم بودند . من خودم هم می خواستم با دکتر کرم نیا باشم ولی بهم گفتند مریض جدید قبول نمی کند . برای همین من هم بعد از تحقیقات رفتم پیش دکتر مصدق
هدیه جان من الان تو هفته 31 هستم

سلام سرما پری جون ،

منم تو هفته 14 هستم و تازه از صارم وقت گرفتم واسه هفته بعد

میخوام حتماً طبیعی باشه اما هنوز تصمیم نگرفتم تو آب باشه یا نه!

میخواستم بدونم کل مراحل زایمانت تو آب انجام شد؟ یعنی بچه هم همونجا تو آب بدنیا اومد؟؟

خیلی کثیف کاری نداشت؟

دکتر و ماما با اینکه تو آب بودی بهت تسلط داشتن؟
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
2731
هلو جون آب رو هى عوض مى کردن مثلا اگه احساس سرما مى کردم ماما برام گرمش مى کرد یا برعکس, یا دوش رو باز مى کرد و روى من مى گرفت
یادمه سطح آب بالا پایین میرفت ینى تغییرش مى دادن, اینطورى کثیف هم نمى شد
خدا جونم شکرت
سرماپری جان چطور اجازه زایمان تو اب رو دادن؟اخه میگن خطر داره و فقط باید لیبر در اب باشه چون بچه یه سری عفونت رو از اب میگیره اجازه نمیدن تو اب بدنیا بیاد.بچه ات مشکلی پیدا نکرد؟
هلو جون درسته ریسکش بالاست ولی جکوزی راه خروج اب داره و میشه اب رو عوض کرد و یه چیز دیگه اینکه اخراش که سر پسرم پیدا بود اب رو تخلیه کرده بودن دیگه جای نگرانی برای انتقال عفونت نبود
سجاد کوچولوى من هیچ مشکلى نداره خدا رو شکر
خدا جونم شکرت
2738
خوش به حالت سرماپری جون - خیلی خوب بود امیدوارم خودت و نی نی سلامت باشین همیشه

پس از قبل زایمان در آب را با دکتر هماهنگ نکرده بودی ؟؟همونجا یهو تصمیم گرفتی ؟؟؟
ممنون دلارام جون

ممنون شیانا جون., نه عزیزم از قبل با دکتر هماهنگ نکرده بودم ,دکتر وقتى شرایطم رو دید گفت مى تونم تو آب بمونم ,انشالا که دخمل تو هم به سلامتى به دنیا بیاد
خدا جونم شکرت
سلام
خیلی خوشکل نوشتی ممنونم
من خودم پیش مصدق سزارین شدم
اخلاقش خیلی خوبه خیلی با انرژی
خواهر منم الان 9 ماهش دیروز معاینه لگن شده گفته لگنش خیلی خوبه

بهش پیشنهاد زایمان توی اب داده ماها کمی میترسیدیم ولی خیلی به ما ارامش داده
گفته زایمان توی اب اگه مادر بخواهد خیلی خوبه قرار شد مامای خواهرم اگر امکان داشت ارشدی باشه
با خوندن خاطرات تو خیالمون راحت تر شد
ممنونم
مرجان عزیزم, امیدرارم خواهرت زایمان خوبى داشته باشه, خیلى خوشحالم که تونستم کمکتون کنم.

رز زرد جان راستش من فیلم زایمان خودم هم هنوز جرأت نکردم نگاه کنم , با این که انقدر راضى بودم ,به نظرم این جور فیلم ها خیلى وحشتناک تر از واقعییتش هست.
خدا جونم شکرت
خیلی جالب بود مرسی عزیزم از خاطره ای که تعریف کردی یکم میترسم من ولی باید ببینم چی پیش میاد توکل برخدا
من و دخملم فرشته های بهشتی بودیم.... به زمین تبعیدمون کردن.... تیرماهی شدیم....
2706