2733
2734
سلام دوستان من پیش دکتر چوبساز برای درمان ناباروریم میرم . که به من آمپول پیورگان داده خواستم ببینم واسه کسی جواب داده
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
قرص کلومیفن از روز سوم روزی دو تا ... از روز 7 هم آمپول پیورگان روزی 2 تا
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
امروز روز اولی بود که آمپول و زدم .. از روز 10 تا 13 هم باید برم واسه سونو گرافی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگر همونه منم ماه پیش ٩ تا هرسه روز سه تا زدم
هر کس به طریقی دل ما میشکند،بیگانه جدا دوست جدا میشکند،بیگانه اگر میشکند حرفی نیست ،،،من درعجبم دوست چرا میشکند،،،💔❤️
2738
توی باسن اما اویترال و توی بازو زدم یک دونه
هر کس به طریقی دل ما میشکند،بیگانه جدا دوست جدا میشکند،بیگانه اگر میشکند حرفی نیست ،،،من درعجبم دوست چرا میشکند،،،💔❤️
اگر با من هستی مامان امید نه عزیزم من ای یو ای نکردم
اینماه اگر نشد میرم وتسه ای وی اف خسته شدم دیگه از دارو و امپول
2706