2733
2734

دیروز نزدیک ساعت 3 ظهر شوهرم بچه ها را برده بود پارک گفت اونجا 4 تا بچه دیگه بودن که بزرگشون حدودا 8 سالش بوده و آخری دو ساله گفت خیلی لاغر و ژولیده و چی بگم وضعیت بد

گفت یه خانمم همراهشون بود خیلی لاغر با لباسای ضعیف

گفت بچه ها هم لهجه داشتن و مادره روی یه نیمکتا خوابیده بود

بعد از ظهر من ساعت 4 که اومدم برام تعریف کرد گفتم باید میرفتی جلو ببینی ناهار خوردن گفت روم نشد دوباره لباس پوشید رفت شده بود 5 هنوز اونجا بودن

بنده خداها افغانی بودن که از دست طالبان ملعون تازه اومده بودن ایران جا نداشتن فقط شبا میتونستن برن خونه یه اقدامشون برای خواب

دوباره صبح ساعت 8 شوهره میذاشته پارک تا 8 شب (الهی بمیرم من خودم دو تا بچه 6 ساله و سه ساله دارم)

یه مقدار نقدی کمکشون کردیم ولی آخه چه فایده اینا مسکنه

لعنت به جنگ

چی سر این بچه ها میاد

از شوهر پرسیده بود با 40 میلیون میشه خونه گرفت شوهرم گفته بود بری شهرستانای استانهای دیگه تهران جا پیدا نمیکنید

من دیروز خیلی گریه کردم فقط خواستم درد دل کنم

قدر نعمتا را بدونید

قدر امینت را بدونید

و در حد توانتون کمک گنید 

زندگی خیلی کوتاهه ارزش نداره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مسکن مهر میشه باچهل تومن اجاره کنن  یاسمت اطراف تهران چراپیدامیشه توکل برخدا بنده خداها خیلی ظلم شده بهشون همش هم مسجداشونو میزنن انقدرادم کشته میشه خیلی بده

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2728
2738

دلم کباب میشه براشون بیچاره ها

حالا ایران هم ک میان بعضی ایرانیا انقدر بهشون توهین میکنن ک خدا میدونه

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج

دستتون درد نکنه.... ادم دلش کباب میشه. واقعاباید قدر امنیت و ارامشمدن رو بدونیم. 

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید.. 
ما خودمون از گشنگی داریم می‌میریم اونوقت ورود بقیه ب این مملکت هم باید تحمل کنیم...

ایران کلا کاسه داع تر از اشه همیشه. شده کابل اینجاام هرجا میری پر افغانیه . کشورایه دیگ‌اونوقت اجازه ورود افغانیا ب کشور و ندادن .ملت ما اصلا بدبختن

اره خیلی امنیت داریم میترسی گوشی ب دست تو خیابون راه بری 😐😐 بنظرم تاپینک تو قفل کن 

دوبار گوشیمو دزدیدن از دستم تو خیابون 

خیلی امنیت بد شده 

ازم متنفر باش ولی یکی دیگرو بغل نکن:(💔

توپارک محله ما ی پارک کوچیک بچه میادتوش شلوغه شاید ۵۰۰مترنیس پارکه

ی خانواده چادر زدن بچه کوچیک دارن اونقدلباساش چرک شده روی ذغال واتیش دیگ غذاشونومیذارن

اینجام سرده

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2706