2737
2739

دوستای خوبم نظراتتون برام مهمه دوره مژه و تتو دیدم تکو توک مشتری تو خونه دارم خیلی ارایشگاها رفتم که کلی کلاس گذاشتن برام و ردم کردن حالا تصمیم دارم تخت و صندلی بخرم و کارمو تو خونه وسعت بدم تمام وسایلای مژه و تتو رو هم دارم بنظرتون این کار رو بکنم؟یکم دو دلم همراه با ترس قاطی😀

بزودی مامان میشم

من ک اعتماد نمیکنم ب شخصه برم خونه ی کسی 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اصلا این کارو نکن 

محیط کارو با خونه زندگیت یکی نکن 

من به شخصه عمرا اعتماد نمیکنم به آرایشگاه تو خونه 

بعد دوره زمونه خرابه هرکسی راه نده تو خودت کم کم از زندگیت سر درمیارن و.....

اصلاابداااا خونت اتاق خوابشو آرایشگاه نکن 

مثلا یکی میشناسم پارکینگ خونه اش برداشته آرایشگاه کرده 

ی سری طراحی ها روش انجام داده  خعلیییییی خوشگل شده 

طبقه بالا خونه اش پارکینگ آرایشگاه در ورد خروج مشتری 

چرا ؟یعنی درامدی نخاهم داشت؟

با این ترسی ک داری از پس مشتری بر نمیای میدونی اکثر ارایشگرها زبون بازن اعتماد ب نفس دارن ک حتی اگ ترررر بزنن ی حوری قانعت میکنن ک انگار بهترین مدل روز هالیوود و زدن برات

بدی خونم اینه که اول پذیراییه بعد اتاقا😢

خب همه خونه ها همینن ایرادی نداره

اگه میتونی یه مغازه ی کوچولو اجاره کنی که خیلی بهتره.

یا اگر مشتری های خودتو داری بری خونشون کارشونو بکنی.

الان خیلیا هستن میرن خونه ی مشتری 

Having fun while stuck in life
با این ترسی ک داری از پس مشتری بر نمیای میدونی اکثر ارایشگرها زبون بازن اعتماد ب نفس دارن ک حتی اگ ت ...

نه از کارم که اصلا ترسی ندارم ازینکه میخام هزینه کنم و خدای نکرده نشه میترسم نمیخام شوهرم فک کنه من بی عرضه ام

بزودی مامان میشم

خب همه خونه ها همینن ایرادی نداره اگه میتونی یه مغازه ی کوچولو اجاره کنی که خیلی بهتره. یا اگر مشت ...

هرجا بخام رهن کنم خیلی گرونه من سرمایه ای ندارم 

بزودی مامان میشم

2706