2733
2734
عنوان

شوهر شما هم قهر می کند؟

1358 بازدید | 65 پست
شوهر من گاهی اوقات، قهر می کنه. موضوعشم می تونه هر چیزی باشه. یه قهر طولانی بدون هیچ کلامی. حتی جواب سلام. جواب تلفن هم نمی ده. یعنی رسما از دنیای مشترک میره بیرون. تحصیل کردست. اهل نماز و روزه و حلال و حرومه. فقط یه مشکل داره وسواس فکری داره و گاهی چنان با یه مساله ساده تو ذهنش در گیر می شه که شاید تا مدتها از ذهنش بیرون نیاد. برای وسواسش دارو مصرف می کنه. خییییلی بهتر شده از قبل جلسه مشاور و کارگاه آموزشی هم زیاد رفته. تو این دوران هرچی نازشو بکشم. حرف بزنم. من برم به سمتش هیییییییچ فایده ای نداره. باید زمان بگذره تا تموم شه. ولی برای من تحمل این دوران هیچ وقت آسون نبوده تو این 9 سال. متاسفانه من بلد نیستم قهر کنم. بعنی اهل گفتگو هستم. یه راهکار بدین که برای همیشه این رفتارو ترک کنه.
سلام.شوهرمنم دقیقا همینه.همیشه ازکاه کوه میسازه.ازدیشبم قهره باهام.اه اه اه
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الانم من استراحت مطلقم.هفته شش هستم.خونریزی داشتم.هی میخوام بهش فکرنکنم وحرص نخورم.امانمیشه.واقعا خجالت نمیکشن قهرمیکنن؟اسم خودشونم گذاشتن مرررد
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2742
کاری نمیتونم بکنم چون فایده نداره.هرچی سمتش برم .هرچی نازشو بکشم تاخودش نخواد اشتی نمیکنه.
قهر میکنه اما کوتاه.من دق میکنم اگه باهام حرف نزنه
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
2740
شوهرت عین منه وشما مثه شوهرمن منم خیلیییییییییییییییییی قهر قهرو ام دست خودم نیس شوهرم ماهه میدونم ولی ازکوچیکترییییییییییییین چیز کاه میسازم مثلا گفتم شارژر روبیار دیر اورده ازطبقه بالا مون قهر میکنم بیچاره سه ساعت النماس وو.... اربچه گی سرم مونده ازبس نازم کشیدن
هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
غلط میکنه! یه بار سر یه قضیه ای ناراحت بود مثلا سعی میکرد سر سنگین باشه من محلش ندادم فقط هی راه رفتم و مسخرش کردم و بهش خندیدم که عین خاله خان باجی ها قهر کردی و یهو رژم بزن و با حالت گریه سلفی بگیر و از این حرفا دست آخرم خندش گرفت اومد گرفت پرتم کرد توی تراس
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706