2737
2734
راستش من مهمونی که میگیرم یکدفعه 25 نفر تا 30 نفر میان ... موقع چایی دادن با این کتری رو گازی کم میارم .... به فکر خرید سماور افتادم ... به نظرتون بگیرم یا نه ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مریم گلی عالی ترین سماور که من مادر شوهرم خودم همه فامیلامون دارن و عالی عالی نسبه نمیدونم درست نوشتم یا نه تو 15 خرداد و شوش داره ولی یه عمر مصرف میکنی و عالی خواهر شوهرم 13 سال پیش برای جهازش خریده بود وامسال بازم یه دونه خرید و عوض کرد بازم عالی نسب خرید
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده
2740
ریوالد سماور برقی کم مصرفه فرانسویه. اما تو ترکیه تولید میشه. یک دقیقه اب جوش میاره و مصرف برفش خیلی پایینه قیاقفه اشم خیلی شیکه

سماور گازی خیلی خوبه ولی خوب من قیافه سماور گازی دوست ندارم. البته سلیقه ایه دیگه

سلام عزیزم برای خرید بهترین سماور برقی من سایت راهنمای خرید بهترین ها بیک نیک رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://biknik.ir/the-best-electric-samovar/