2733
2734
عنوان

آلرژی تنفسی

9582 بازدید | 22 پست
سلام به دوستای خوبم .
تورو خدا منو راهنمایی کنید دیگه موندم چکار کنم . دختر من 13 ماهشه . مرتب سرمامی خوره و دستش توی گوشاشه . پیشه خیلی از دکترها بردمش و همشون اتفاق نظر دارن در اینکه ایرانای من آلرژی داره ( به دود سیگار-گردو خاک-باد سرد.....) الان هم داره اسپری سالبوتامول استفاده می کنه هر 6 ساعت 2 پاف و شربت سیتریزین هر 12 ساعت 5/1 سی سی . تو رو خدا اگه خدای نکرده نی نی های شما هم این مشکل رو دارن منو رزاهنمایی کنید . دارم دیوونه میشم به خدا از غصه دخترم شبا خواب ندارم خودم هم دارم مریض میشم....
سلام عزیزم امسال تقریبا 90 درصد بچه ها که تو این دو سال اخیر به دنیا اومدن این مشکل رو دارن دختر منم همین مشکل رو داره و همین طور پسرم و دختر خواهرم نگران نباش ایشالله دیگه از اردیبهشت به بعد بهتر میشن
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن از همه بو ها دورش کنی اسپند. شیشه پاککن. دود سیگار. عطرو ادکلن. کرم عطردار. پیف پاف. اسپری و زیاد هم از خونه درش نیار اگه رعایت کنی قول میدم خوب بشه دختر خودم کوچیک بود سرفه زیاد میکرد دکترش اینها رو بهم گفت رعایت کردم 3 الی 4 ماه خوب شد الان دیگه مشکلی نداره بخور سرد هم بزار توخونه همش روشن باشه
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
2731
اما یه نکته خیلی مهم اینه که نباید از سالبوتامول خیلی استفاده کرد بعد از یه دوره باید اگر لازم بود دوباره از اسپری های دیگه استفاده کنی
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
پسر منم همین مشکلو داره. زیاد نمی تونم از خونه بیرون بیام. هر شب سیتیریزین می خوره. سالبوتامولو حواست باشه دائم نباید استفاده کنه. از رابط هم استفاده کن. متاسفانه آمار آلرژی به خاطر آلودگی هوا خیلی زیاد شده. آرتین طفلی یه شب سیتیریزین نخوره از خارش گوش خوابش نمیبره. من خودم آلرژی داشتم اما خفیف. این 2 ساله مجبورم هر شب دارو مصرف کنم. خیلی اذیت می شم. خیلی وقته به از تهران رفتن فکر می کنم. هر چند که با این بنزینا شهرای دیگه هم همچی بهتر نیستن.
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2738
سلام نازی مامان جون-مامان مهرنگار جون-sahar جون دست گلتون درد نکنه از اینکه منو راهنمایی کردین .
مامان آرتین جون ایرانای م من هم یکسره دوتا دستش توی گوشهاش هست . مرتب هم سرما می خوره . بینیش آبریزش داره تب هم می کنه میبرمش دکتر می گن اثری از عفونت توی گلوش و گوشش وجود نداره وبیشتر نزدیک به آلرژی هست . اما دخترم سرفه نداره معمولا اسپری رو به اونهایی میدن که زیاد سرفه میکنن اما ایرانا که سرفه نمی کنه . نمی دونم اسپری رو براش استفاده کنم یا شربت رو بدم بهتره !
شما دوستان نظرتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم من بچه خواهرم دقیقا مشکل بچه شما رو داشت و اسپری هم استفاده میکرد اما متاسفانه خیلی تاثیر نداشت تا به توصیه یکی از دوستان دستگاه تصفیه هوا خرید و مشکلش خدا رو شکر بر طرف شد.مخصوصا الان که نزدیک به زمستون هست این مشکلات بیشتر پیش میاد من توصیه میکنم یه دستگاه تصفیه هوا برای اتاق بچتون بخرید

سلام عزیزم من بچه خواهرم دقیقا مشکل بچه شما رو داشت و اسپری هم استفاده میکرد اما متاسفانه خیلی تاثیر ...

الان هنوز اسپری رو هم استفاده میکنن یا دیگه نیاز نداره؟ میشه لطفا خصوصیات دستگاه رو بگی؟ضد آلرژیه یا فقط تصفیه میکنه؟ دختره منم همین طوره زمستون بدترهم میشه هرسال

سلام نازی مامان جون-مامان مهرنگار جون-sahar جون دست گلتون درد نکنه از اینکه منو راهنمایی کردین . ما ...

ترانه جان اسپری رو سعی کن استفاده نکنی. شربت بهتره گناه دارن بخدا من همش میترسم بدنشون عادت کنه دیگه دائمی بشه

الان هنوز اسپری رو هم استفاده میکنن یا دیگه نیاز نداره؟ میشه لطفا خصوصیات دستگاه رو بگی؟ضد آلرژیه یا ...

نه عزیزم دیگه از اسپری استفاده نمیکنم و این دستگاه کامل الرژی ویروس و انتقال بیماری را هم از بین میبره.حتی یه مدل از این دستگاه رطوبت ساز هم هست چون همونطور که خودت میدونی زمستون اب و هوا خیلی الوده تره و رطوبت سازش هم عالیه من بات پیشنهاد میدم از این دستگاه استفاده کن

نه عزیزم دیگه از اسپری استفاده نمیکنم و این دستگاه کامل الرژی ویروس و انتقال بیماری را هم از بین میب ...

وای خداروشکر ک جواب گرفتین. دقیقا منم دنبال همچین چیزی هستم.چه مارکی هست دستگاه شما؟میدونین چجوری میتونم تهیه کنم؟

وای خداروشکر ک جواب گرفتین. دقیقا منم دنبال همچین چیزی هستم.چه مارکی هست دستگاه شما؟میدونین چجوری می ...

برند اسنوا کووی هست من پارسال خرید کردم اما الان نمیدونم کجاها میشه تهیه کرد با ۳۸۱۰۱ پشتیبانی این برند هست تماس بگیرید

2706