2733
2734
من ساعت 7 شب 17 اسفند ثبت نام اینترنتی کردم و تو سایت نوشته بود بعد از 24 ساعت و تا 72 ساعت بعد از پذیرش نهایی میتونین با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه وارد سیستم بشید و بعد اتخاب واحد که قراره از ساعت 2 ظهر امروز شروع بشه . حالا سوال من اینه که من هنوز نمیتونم با شماره دانشجوییم و شماره شناسنامه وارد شم و با شماره داوطلبی و شماره ملی میرم تو سیستم.
کسی مثل من هست ؟
میشه کمکم کنید؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم همین مشکلو دارم
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
نه مشکل من به این صورته که اجازه ورود میده اجازه انتخاب واحد نمیده
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740
من 17 ثبت نام کردم
آره از همون 24 ساعت بعد با شماره دانشجوییم تونستم واردبشم
ممنونم سونیا جون خیالمو راحت کردی
ایشالا مشکل شما هم حل بشه
پس من ساعت 2 چک می کنم دوباره
2706