2733
2734
عنوان

عروس نمک نشناس

7560 بازدید | 137 پست
روز عید غدیر خم عروسی داداشم بود ،داداشم تک پسره ،واسه همین یک عروسی واسش گرفتیم که عروس خانم توی خواب هم نمیدید
بهترین ماشین و خونه واسش خریدیم ولی عروس خانم جهیزیه چندانی با خودش نیاورده بود ولی ما هیچی نگفتیم
روز هفتم عروسی ،عروس خانم ساعت 8 صبح زنگ زده به مامانم میگه من امروز ساعت 9 میخوام اش بپزم
در صورتی که از چند روز قبل همه ی فک و فامیل خودش رو دعوت کرده بود و به مامان من یک ساعت قبل خبر داده ،مامان منم از این کارش ناراحت شد و گفت من نمیام خودتون اش بپزین ،بماند اینکه طی این مدت چه به روز ما اورده
خانوم زنگ زده به من میگه چون مادر خونه ما نیومده منم دیگه پامو خونه ی مادر اینها نمیذارم
بچه ها چطوری این عروس پرو رو سرجاش بشونم
بخدا من هیچی واسش کم نذاشتیم حتی چنان خرید عروسی واسش کردیم که همه ی فامیلش کوپ کرده بودن
حالا این داره از این همه خوبی ما سواستفاده میکنه فکر میکنه چون تک عروسه میتونه هر کاری دلش خواست بکنه
عزیزم چقدر میگی عروسی واسش گرفتیم عروس واسش گرفتیم مگه فقط عروسی اون خانم بوده خوب عروسی برادرتونم بوده دیگههههههه
بعدشم الان عضو جدید خانوادتونه بهتره با محبت به خودتون جذبش کنین....
همسرم، پسرم، تمام ثروت و دارایی و هست و نیست منید! چشم بد ازتون دور عشقای من😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین خانومی شماها سعی کنید اوضاع رو مدیریت کنید
به نظر من مادرتون میرفت برای آش درست کردنش اونو شرمنده میکرد...
الان کمی روی این قیه حساس شدی وگرنه که همچین موضوع مهمی هم نیست.....
همسرم، پسرم، تمام ثروت و دارایی و هست و نیست منید! چشم بد ازتون دور عشقای من😍
2738
از قدیم گفتن زیاد محل خانواده شوهر نذارید شاید اینم داره همین کارو میکنه
از کجا میدونی خانواده خودشو زودتر دعوت کرده؟؟
شاید مامانش خواسته زود بیاد کمک کنه
شماها فقط بخورید
برادرت 4 روزه سر نزده مگه قراره هرروز سر بزنه؟ شوهر من فوقش هفته ای یه بار از اولم همین بود
هستی تنها کجایی هستین شما بیچاره عروس هم جهیزیه ببره هم عروسی بگیره بیخیال
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
نه بابا همسایه اشون با ما اشناست اون بهمون گفت همه ی فامیلش بودن
توروخدا به این قضیه یه جور دیگه نگاهکنین
فرض کنین عروس خودتون این کار رو با شما میکرد
شما چه برخوردی میکردین؟
2706