2733
2734
عنوان

دوستم که سه ماه پیش فوت کرد....

| مشاهده متن کامل بحث + 2285 بازدید | 76 پست
دیروز رفتم سر خاکش ..روز اول همه با مادرشون اومده بودن اما این با داداشش اومده بود داداشش ششم ابتداییه..نمیدونید الان چه حالی دارم خدایا این چه حکمتیه ....
در پیش بیدردان چرا فریاد بیحاصل کنم ***گرشکوه ای دارم زدل بایار صاحب دل کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
2731
با پدرش زنگی میکنه اما روز اول مدرسه هیچکی باهاش نبود جز داداشش...مادر پدرش تا دوستم زنده بود نمیدونید با دوستم چه ها کرد اما الان نمیاد بدرقه نوه ی بی مادرش...
الهی بمیرم، منم بچه بودم مامانم به رحمت خدارفت، خداهیچ بچه ای رو بی مادرنکنه، خیلللللی سخته
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
امروز باباش اورده بودش ....اما رفته بود از دور میپاییدش که میاد داخل یا نه نمیدونم چکار کنم باباش اعتیاد داشت اما نمیدونم چه جور پدریه....اینم همش میگه میخوام برم خونه پیش بابام...انگار میترسه باباشم ..............
چه دوست مهربونی دلم گرفت .. خدایا هیچ بچه ای رو بی مادر و پدر نکنه اون بجه ششم ابتدایی هم غصه می خوره اما باید الان داداشش رو هم اروم کنه
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2706