2733
2734
وقتی با فلش عکس میندازید انعکاس نور تو چشم بچه سفید میافته؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید اگه عکس دارید بزارید یه سایت آپلود هم بگید تا من عکس نینیمو بزارم ببینید منظورم چیه
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مربی زبان میشه راجب بچه خواهرشوهرت بیشتر تو ضیح بدّی اینکه کی متوجه شدن...درچه مرحله ای بود...تومعاینه مشخص شد؟؟؟؟؟
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
عزیزم این که میگی رو من نمی دونم .. اما چشم بچه دوستم طوری بود که توی یه حالتی انگار برق میزد .. مثل چشم گربه .. مامانش دیده بود چندبار و به پزشک اطفال گفته بود و اون گفته بود چیزی نیست .. وقتی بچه چهارماهه شد بردش پیش چشم پزشک و اون هم ارجاع داده بود به یک متخصص دیگه و تشخیص تومور دادن الان یک ساله که دارن براش دارو تزریق می کنن ... و خدا رو شکر رشد تومورش متوقف شده انشالله که برای شما همیچن چیزی نیست .. اما اگر چیزی که می گی نگرانت کرده حتما پیگیری کن اگر دوست من به حرف پزشک اطفالش کرده بود معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2706