2737
2734
عنوان

کامنت پدر صبا

7688 بازدید | 222 پست

خانومای باردار لطفا ورود ممنوععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع

سلام به شما همراه همیشگی صبا
از اینکه مزاحم وقتتان شدم پیشاپیش عذر میخواهم همانگونه که اطلاع دارید دراین 4ماه گذشته صبا دوران سختی را گذرانده است و مدت مدیدی را در بیمارستان سپری کرده است ودر این مدت هزینه ها ی زیادی را جهت عمل و بستری او متحمل گردیدیم که در این بین نیز تا حدودی دوستان گرانقدری ما را یاری نمودند وتا امروز توانستیم کارها ومراقبت او را انجام دهیم ولی متاسفانه در حال حاضرصبا نیاز به یک عمل دیگر وتعویض پگ بدلیل خونریزی دارد وما هم هرچه سعی وتلاش کردیم نتوانستیم مسائل مالی این عمل را تهیه کنیم(بدلیل هزینه های سنگین قبل و قروض قبلی ) بنابراین دست یاری و حمایت به سوی شما آورده ایم تا در صورتی که برایتان مقدور است مسئله صبا را به هر سازمان ... نهاد خیریه .... اشخاص یا حتی صندوقهای قرض الحسنه جهت دریافت یک وام عنوان نمائید شاید از این طریق بتوانیم قدمی سریعتر جهت انجام عمل اوبرداریم. www.sabayepedar.net
شماره تماس 09178879199
باتشکر فروزنده
بچه ها من نمیدونم چطوری پدرش منو یابیدش من چون به صبا کمک میکنم بازم این بچه نیاز به کمک داره نفری هزار تومنم براش واریز بکنید خودش مبلغی میشه لطفا تاپیکو بالا نگه دارید
به جای تاپیک های اه و ناله برای بچه های فوت شده تو رو خدا پیشگیری کنید از این حادثه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه صاحب تاپیک
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=685563&ref=home0

بدویی بیاینبا اجازه صاحب تاپیک
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=685563&ref=home0

بدویی بیاین حال کنین حال کنین
میشه برا سلامتی خودمو پسرم و عشقم و جوجوی توراهیم و اینکه زایمان راحتی داشته باشم صلوات بفرستین لطفا؟
2742
2738
متاسفانه تو نی نی سایت تا یک کوچلو فوت میشه همه تاپیک میزنند از مامانش چه خبر یکی تا صبح نخوابیده یکی زیر سرم بوده

ولی خوب خیلی زودتر میشه جلو این حادثه ها رو گرفت
مهنا من مطمینم میتونم خودم تو این سایت به همه تضمینم بدم تقریبا قدیمی هم هستم همه میتونیم روز 3 شنبه نفری 2 هزار تومن به حسابش بریزیم
شادی من از وبلاگش شماره حسابشو برداشتم براش واریز میکنم
2706