2733
2739
یه سوال داشتم من روز 14 پری یه دونه فولیکول 14 داشتم به نظلرتون احتمال بارداری داشتم یا نه البته دوره های من اصلا منظم نیست تا 30 35 یا بیشتر هم گاهی بوده اگه فکر می کنید خوبه یا کسی رو دیدین که این شکلی باردار شده بهم بگین لطفا

تا حالا کسی رو دیدین که با شرایط من باردار شده باشه مرسی اگه کمکم کنیدددددددددددددددددد

ممنتظرم دوستان خوبم کمک کنید بهم
فولیکول باید بالای 18 باشه که تخمکش آزاد بشه، با این سایز توی 14 پری احتمالش کمه.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم اومدم بنویسم و بگم اگه خدا بخواد همه چیز ممکنه من روز 14 پری منظم رفتم سونو و فولیکولم 15/5 بود سونو شکمی یه ئخورده خطا داره الانم در اوج ناباوری که همه میگفتن باید 18 به بالا باشه حاملمو هفته 6 م فقط برام دعا کنین برم سونو جنین و قلبم برام بزنه به حق امام زمان و ائمه التماس دعا.پس اگه خدا بخواد میشه
خدا جون خیلی دوستت دارم