2752
2734
عنوان

***شروعی دوباره ***

| مشاهده متن کامل بحث + 38746 بازدید | 2976 پست
سلام سما جونم تبریک دوستی برای تاپیک جدید ، چقدر مدیریت برازندته دوستی ، ایشالا تا آخرش همراهمون باشی و مثل یکتا جون تنهامون نزاری . تو مبصری بودی که حقت مدیریت بود .

تو همیشه همراه بچه ها بودی و بهمه ما روحیه دادی ، مرسی از اینکه هستی
من میخوام پس میتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و اما بحث شیرین کاهش وزن.
من راستش فعلاً روی رواله کاهش وزنم. به نظرم بیشتر از اونی که می خواستم هر هفته کم می کنم.
ولی برای دوستای گلم که استپ شدن منم می خواستم پیشنهاد ی رژیم کوتاه مدت بدم.
من همون وسطای رژیم که استپ کرده بودم، رژیم جی ام گرفتم. خیلی راضی بودم. البته در کل یک هفته 3 کیلو بیشتر کم نکردم ولی طی هفته بعدشم 2 کیلو کم کردم که یک کیلو شو گذاشتم به حساب رژیم کالری شماری ولی یک کیلو دیگش مطمئنم همچنان تاثیر رژیم جی ام بود.
دو هفته بعدشم کاهش وزنم دوباره روی روال قبلش برگشت و هنوزم فکر می کنم شاید تاثیر همون باشه آخه بعضی جاها می خوندم که اگر می خواین سر تاریخ مشخصی وزنتون کم شده باشه حداقل یک ماه قبلش رژیمو بگیرین. بنابراین فکر می کنم خیلی موثره.
اگه رای منم قبول باشه من به رژیم 2 رای می دم از شنبه
2731
درنا جون ی راه دیگه هم برای بالا بردن انگیزه اینه که سایزاتو هر هفته اندازه بگیری و یادداشت کنی. من هر هفته دوشنبه ها این کارو می کنم. وقتی می بینم چقدر نسبت به اوایل کاهش سایز داشتم کلی ذوق می کنم. حتی اگر هفته ای یک کیلو هم کم کنی بالاخره این یک کیلو از چربی یک قسمت کم میشه دیگه. پس تو سایزات حتماً تاثیرش رو می بینی.
به خود من که خیلی انگیزه می ده. مثلا من رون پام چاق بود در عرض این 3 ماهی که رژیم گرفتم 10 سانت کم شده. همین وضعیت رو برای شکمم هم دارم.

درنا جونی می تونی هم یک هفته به جای نیم کیلو هدفت رو یک کیلو کمتر بذاری که کالری هر روزت کمتر بشه.
درنا جون و صفورا جون ممنون از لطفتون . خیلی تحویلم گرفتین بابا خجالت کشیدم

خوشحالم که سهمی تو رسیدن به هدفتون دارم و میتونم یه کم بهتون انگیزه بدم . ولی مطمئنا این خود من هستم که دارم از کنار شما بودن استفاده میکنم . واقعا اگر همراهی شما نبود من تا الان 100 دفعه رژیم رو رها کرده بودم

پس این منم که باید از شما دوستای گلم تشکر کنم .

منتظر بقیه دوستان و نظراتشون هستم .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
سلام خانوم مدیر جون
سما جون تایپیک جدید مبارک عزیزم
به قول دوستان واقعا مدیری برازنده شماست خانومی.
ممنون بابت تلاشی که میکنی و زحماتی که میکشی برای در کنار هم بودنمون.
عزیزم من موافقم با این رژیم های مطرح شده مخصوصا مورد اول فقط اینکه من چون دخملی مو شیر میدم هر روز حتما 4 لیوان شیر و 4 لیوان آب و عسل باید بخورم وفکر میکنم این رژیم اول رو نهایت یه هفته بتونم با شما همراه باشم .
به نظر من شنبه شروع کنیم بهتره چون معمولا همه روزای آخر هفته رو روز آزاد برنامه رژیمشون میذارن...
LilySlim Weight loss tickers
سلام به همه دوستای خودم ، خوبید؟

خونه نو مبارکمون باشه ، ایشالا اینجا هممون با انگیزه بیشتر به راهمون ادامه بدیم و زودتر به هدفمون برسیم .

من تصمیم خودم روگرفتم ، امروز میرم دکتر خضری و از فردا صبح رژیم پروتئین میگیرم ، پارسال با رژِم دکتر خضری خیلی خوب وزن کم کردم ، ولی متاسفانه نتونستم نگهش دارم ، ولی الان واقعا به یک شوک بزرگ نیاز دارم ، میرم تا ایشالا زودتر و باانگیزه بیشتر دوباره شروع کنم ،
من تو این چند وقت کلا خیلی بیخیال شده بودم ، وقتی دیروز رفتم رو ترازو شوک بهم دست داد ، عدد رو که دیدم داغون شدم ، ولی ایشالا از فردا دوباره با اراده ای بیشتر شروع میکنم .

دوست جونام ممنون بابت اینکه هستید .
من میخوام پس میتونم
راستی یادم رفت بگم ، دستتون درد نکنه

من دیروز از روی دستوری که معرفی کرده بودید ناگت مرغ یختم ، خیلی خیلی خیلی خوب شده بود ، دستتون درد نکنه ، بعد از مدتها یه غذای جدید پختم ، شوشو هم کلی استقبال کرد و منم کلی ذوق کردم
من میخوام پس میتونم
سلام
خوب منم با رای اکثریت موافقم همون رژیم
1 نیلو جان کانادایی خیلی سخته ادم زود خسته میشه
در ضمن تاپیکی که مدیرش فعال باشه به ادم روحیه و انگیزه میده
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
سلام صبحتون بخیر و شادی .

ناهید جون حق با شماست زیاد به خودت فشار نیار . ما هم قراره فعلا فقط یه هفته رژیم شوک بگیریم .

درنا جون شما هم همون رژِمی که میدونی برات بهتره بگیر .آفرین کدبانو ناهید جون دستورش رو گذاشته بود . منم گذاشتم تو نوبت که درست کنم .

آرام جونم شما لطف داری عزیزم.

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
پس با این حساب رژیم خاصی رو در نظر نمیگیرم . فقط از شنبه همراه هم یه رژیم شوک رو شروع میکنیم . هر کس با توجه به شرایط خودش همون رژیمی که مناسب میدونه رو شروع کنه .

بچه ها به این نکته توجه داشته باشید بعد از رژیم شوک باید بریم رو کالری شماری اما دقیق اگر شل بگیرید برمیگرده ها .

3 ماه وقت داریم تا باربی بشیم باید جدی تر بگیریم . پس با تمام انرژی به پیششششششششششششش .

تا جمعه استراحت کنید نه که بخورید ها همون کالری شماری رو داشته باشید. مواد مورد نیاز رژمتون رو تهیه کنید که از شنبه جدی شروع کنیم .
2706