2737
2734
عنوان

خورش به خوشمزه کی بلده؟

1531 بازدید | 23 پست
سلام خانما میخوام با گوشت خورش به درست کنم. بار اوله. هرسایتی یه جوری نوشته . چه جوری درست کنم که خوشمزه بشه هم شوهرم بخوره هم بچم؟ ممنون میشم.
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
بعد به رو نگینی متوسط مثل سیب زمینی که میریزیم تو استامبلی پلو خرد کن کمی تفت بده میتونی تفتم ندی به خورشت اضافه کن بزار دو ساعت بجوشه تا جا بیفته به رو که ریختی چوب دارچینم اضافه کن
دلم جز هوایت هوایی ندارد............
من درست میکنم و ملس میشه ابتدای کار مثل خورشت قیمه هست ،، پیاز داغ و گوشت و لپه و ادویه ،،، وقتی اونها پخت ،، به رو که با پوست مکعبی خورد کردی رو قشنگ سرخ میکنی تا کمی تغییر رنگ بده (سرخ نکنی توی خورشت له میشه) بعد به سرخ شده رو به خورشت اضافه میکنی و ده دقیقه بعد رب رو اضافه میکنی... من اخر کار کمی شکر و کمی ابغوره اضافه میکنم البته اگه شیرین دوست داری شکر رو بیشتر بریز واگذار ترش دوست داری شکر کمی بریز،، ( در کل من آلو نمیزنم،،، و به جاش شکر میریزم و ابغوره)
یادت باشه فلفل نزنی به خورشت به ادویه خورشت فقط زرد چوبه و دارپینه چاشنیش هم سرکه و شکر بزن یا رب انار شیرین ولی اگه رب انار بریزی خورشتت کمی کدر میشه پودر دارچین هم کدرش میکنه
دلم جز هوایت هوایی ندارد............
2706