2737
2734
عنوان

کمک در مورد رفتار پسرم

656 بازدید | 43 پست
سلام خیلی داغونم پسرم اگه چیزی رو بخواد و بهش ندیم خودش رو می زنه و خیلی هم بد دهنه و فحش میده در صورتیکه من و پدرش اصلا تا حالا اینجوری نبودیم جلوی فامیل شوهرم و خودم دیگه آبرو ندارم همه سرزنشم می کنن چی کار کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
خب احتمالا از مهد یاد میگیره

من هر وقت پسرم پرخاشگری کنه چند روز اساسی باهاش بازی می کنم و براش وقت میذارم آروم میشه . البته خدارو شکر فحش نمیده . یعنی بلد نیست
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
پرستش جون باید این کاررو از جایی دیده باشه یا از کسی شنیده باشه یا وقتی که این کارهارو اولش میکرده هیچ برخوردی باهش نکردین که الان سخته دیگه جلوشو بگیرین
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم
پسر جاری منم خیلی فحش میده خوب هر هر بهش میخندن بعد هم انتظار دارن که فحش نده تازه با افتخار هم برای هم تعریف میکنن بعد که به سن 5-4 سالگی رسید میگن حالا چیکار کنیم ؟؟؟
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم
2706