2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بایکی هستم 10ماهه قصدش ازدواجه همش گیرمیده بهم دیشبم بهش اسمس دادم دارم میرم حموم اسمس ندادم حمومم 1ساعت بعدش اسمس زده اره توحمومی سره کوچتونم دروغگو بیرونی چندبار اینجوری گفته درصورتی که من داشتم افطارمیکردم
2728
نیناز عزیزم اینترنتم قطع شده بود من قره قروتو با آب ماست ترش درست میکنم. ماست رو از یخچال بذار بیرون تا توی هوای گرم ترش بشه. بعد آبشو بگیر و با آبش قره قروت درست کن ماستش هم که میشه ماست چکیده. اگه دیدی ماستش خیلی ترش شده باهاش دوغ درست کن نوش جان
خدایا شکرت.
بعدش منم ناراحت شدم بهش گفتم تومریضی شکاکی گوشیموخاموش کردم زنگزد خونه جواب ندادم بعدگوشیموروشن کردم به التماس افتاد گفت غلط کردم چون دوست دارم حساسم من بهت اعتماد دارم چون زنم قراره بشی میگم
2740
من دختری نیستم به مردا دل ببندم اصلا رونمیدم به مردا نذاشتم تا حالا کسی وارده زندگیم بشه تا این که اومد دل نبستم بهش اما ناراحت شدم دیشب التماس کرد شب خوابه بددیدم حالا میترسم نفرینم کنه
2706