2733
2734
خانومای عزیز مشاورین گرامی میخواستم نظرتون رو راجع به دیدن سریالهای کانال ماهواره برای دختر شش ساله ام بدونم،،،بچم هیچ علاقه ای به رقص و بزن بکوپ نداره کنجکاوی هم نمیکنه ولی سریالاشونو خیلی دوس داره میشینه با من میبینه کاری به مسایل شرعی و این حرفا ندارم فقط از لحاظ روحی مشکلی ایجاد نمیکنه
عزیزم بلاخره اینا در ضمیر ناخودآگاهش ضبط میشه و در آینده ممکنه دچار مشکل بشه
منم کاری به مسائل شرعی ندارم از لحاظ روانی میگم چون واقعا هیچ محتوایی ندارن و همش ...
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
منم ازین نظر میگم که مضمون اصلی همشون خیانته و بچم درک نمیکنه مدام سوال میکنه مامان این خانومه کیه چه رابطه ای با این اقا داره مگه بچه های این اقا خودشون مامان ندارن،،منم گفتم این خانوم قراره خواهر این بچه هابشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
عزیزم دقیقا برای همین میگم الان درکی از این مسائل نداره اما در آینده حتما به مرور اینا یادش میاد و دنبال جواب میگرده و ممکنه اثر خوبی هم نداشته باشه
برای من دیدن بوسیدناشون مهم نیست چون میبینه که منو پدرش راحت همدیگرو میبوسیم و براش عجیب نیست این روابط ولی خیانتو درک نمیکنه و کمی نگرانم و چند شبه کانالهارو قطع کردم ،،،بماند که خودم این سریالهارو دوس دارم
آوا پرشین تون مشکلش چیه؟ نصاب پرشین تونمون قطع کرد استانی آورد نگو مورد دار بوده
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
دیدن تلویزیون رو محدود کن براش و فقط کارتون و علمی که مناسب سنش باشه
خودتم اگه علاقه داری ببینی در ساعاتی ببین که نیست و یا خوابه و یا سرگرمه
2706