2737
2739
این روش ماساژ مدرن در غرب است و در آن از روغن های گیاهی استفاده می شود. ماساژور حرکات کششی، فشاری و لرزشی را با هدف افزایش اکسیژن موجود در خون و دفع سموم از عضلات اعمال می کند. با افزایش جریان خون عضلات گرم شده و دفع اسید لاکتیک و اسید اوره علاوه بر رفع خستگی عضلات باعث ایجاد احساس ارامش عمیق می شود. ماساژ صورت بهمراه ماسک جوانسازی پوست صورت و گردن علاوه بر ایجاد پوستی شفاف و لطیف باعث کاهش استرس های روحی و جسمی به میزان چشمگیری خواهد شد.
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شامل 30دقیقه ماساژ و 15 دقیقه ماسک جوانسازی پوست صورت و گردن میشه. ماساژ به روش کامل حرفه ای انجام میشه که باعث ایجاد تعرق و ریلکسی کامل شما میشه. همزمان از صندلی ماساژور و ماساژ دستی بهره می برید. ماسک صورت هم از مواد کاملا طبیعی و موثر برای جوانسازی پوست صورت و گردن هست .
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
2728
برای خانم هایی که بچه کوچیک دارن و شیرده هستن یا خانم های مسن و همچنین خانم های کارمند و یا کسانی که درد عضلانی دارن و یا بدنبال لاغری و ریلکسی کامل بدن هستن خیلی مناسبه
دوستانی که مایل به استفاده هستن با شماره زیر از طریق پیامک و وایبر با من در تماس باشن. 09378849876

دوستانی که تفریحی دوستان و یا همسرتون رو ماساژ میدین 

حتما حتما روش های دفع انرژی منفی و دریافت انرژی از زمین هوا و نور رو بخونید چون شما پس از ماساژ تمام سموم و انژی بدن طرف رو به خودتون جذب کردین 

ادامه مطلب

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2985688/ماساژ-بانوان-با-روغن-های-گیاهی-و-سنگ-غرب-تهران?postId=97108411

2740

سلام ماساژ لاغری با تشک و دستگاه در کوتاه ترین زمان فقط 25ت

ماساژ درمانی برای از بین بردن گرفتگی های بدن فقط 100ت 

کابین اختصاصی ماساژ در غرب تهران (شهران . سالن تار)

فقط بانوان 

فاطمه 09051976191