2737
2739
سلام بجه ها. من 4 مهر پریود شدم سیکل پریودام بین 28 تا30روزه. همیشه هم منظمه. 4ساله اقدام بارداری هستم بچه هم ندارم تاحالا سابقه تاخیر به اینشکل نداشتم هر چی بی بی میزنم منفیه ازمایش خونم هم منفی.الان حدود 8روز تاخیر دارم بنظرتون دلیلش چیه.کسی تا بحال بوده اینطوری وباردارباشه.
سلام عزیزم آن شاالله که بارداری منم همین ماه ده روز تاخیر داشتم و با وجود سینه درد و کمر درد و حالت تهوع و بی بی چک منفی و از خون با بتای 5 پریود شدم امیدوارم که شما پری نشی و حامله باشی
خداوندا: مرا به بزرگی چیزهایی که دادی آگاه و خشنود کن تا کوچکی چیزهایی که ندادی آرامشم را بر هم نریزد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی خیلیام بودن بی بی منفی شده و چون لقاح دیر تشکیل شده. دیر تر هم از خودشون مثبت شده
خداوندا: مرا به بزرگی چیزهایی که دادی آگاه و خشنود کن تا کوچکی چیزهایی که ندادی آرامشم را بر هم نریزد...
2740
نه خانومی قرص نخور صبر کن اگه قرار بر پری باشه خودت می شی چون احتمال داره باردار باشی
به نظر من صبر کن چون منم با ده، یازده روز تاخیر پری آمد ولی اگه این ماه باردار نباشی علامت خوبیه این عقب انداختنت چون رحم داره آماده بارداری میشه
اگه استرس رو از خودت دور کنی زودتر به. نتیجه میرسی، فکرشم نکن آخرین بار کی بی بی زدی؟؟؟
2706