2737
2739
همون چای لاغری تیما که برنامه شبکه 5 ( به خانه برمیگردیم) هم دربارش صحبت میکرد .میخوام ببینم خوبه ؟ وزن کم کردید ؟
برای دوران شیردهی مشکلی نداره ؟
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
من چای لاغری دکتر سینا دارم چای سبز و زیره است چیز خاصی نداره.. خودت درست کن...من میخوردم سرگیجه میگرفتم فشار رو پایین میاره.. این تجربه شخصیمه شاید برا شما اینجوری نباشه
دختر نازم 29 مرداد اومد بغلم... خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خانمی عرق پنج گیاه لاغری را اینجا ببین. ترکیب عرق 5 گیاه هست که چربی سوز هستند و زیر نظر مشاور تغذیه با هم ترکیب شده اند
به نظر من امتحانش ضرری نداره. چون کاملا گیاهیه
ارسال هم که رایگان هست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1
ارسال به سراسر کشور رایگان
2740

سلام دوستم بااین چای هفت کیلو کم کرد، منم امروز ازعطاری خریدم،،، ولی  روپاکتش  نوشته خانمای باردار و شیرده باید طبق دستور پزشک مصرف کنن،قبل ازمصرفش باید برید دکترعمومی فک کنم

تمام دمنوش هاو چای لاغری موقعی اثرمیکنن که رژیم بگیری وکم بخوری ،خوردن چای به تنهایی کافی نیس اصلا اثرنمیکنه ،امادرکنار یه برنامه خوب،معلومه که زودنتیجه میده،موفق باشی💜