2733
2734
سلام به همگی

طاعات و عبادات همتون قبول باشه.... دلم خیلی گرفته دلم میخواد به نیت براورده شدن حاجتم برای همتون دعا کنم هرکی میخواد بیاد بگه

هممون معجزه دعای دیگران در حق ادم و میدونیم .....

ایشالاء به حق این شبهای عزیز همتون حاجت روا شید

شما هم اگه قابل دونستید برای حل شدن مشکل بزرگ زندگی ما یه صلوات بفرستید و دعام کنید محتاجم به دعاهاتون
الهی قربونت برم اگه بدونی من چقدر محتاجم به دعا
عزیزم من و خانواده ام درگیر یه طوفان شدیم خیلی خیلی دعامون کن فقط خدا باید حلش کنه از دست هیچ کس کاری بر نمیاد انشاال.. خودت هم حاجت روا بشی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم انشا الله حاجت روا بشی.
برای کار شوهر منم دعا کن . کارش پر بار بشه تا شرمنده دخترام نشیم
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2740
بچه ها اگه دوست داشتین بیاین تو ختم شرکت کنین گروه اول تکمیل شده گروه دوم هم چند نفر مونده تکمیل بشه از همین امشب شروع میشه
توی یه شب چهل نفر براتون دعا میکنن و قرآن میخونن اگه یه نفرشون هم پیش خدا با آبرو باشه خدا انشاال.. حاجتتون رو میده
با اجازه صاحب تاپیک

بیاید 40 روز هر روز سوره مجادله بخونیم به نیت امام حسیـــــــــــن(ع)

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=627983&PageNumber=8
نانسی جون قربونت برم
من آدم بی تفاوتی بودم ولی تو این چند روز فهمیدم زندگیم که فکر میکردم توی خوشبختی قوطه ور هست به مویی بنده
یعنی اگه زبونم لال خدا کمکم نکنه همه چیزم از هم میپاشه انشاال.. به دعای شما خدا کمکمون کنه
2706