2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر خاله من استفاده میکنه تو 1هفته 7 کیلو لاغر شده و هنوزم کم میکنه آخه استهاشو کور میکنه

دوستاشم استفاده کردن...نشنیدم عوارض واسشون داشته باشه
آرتان و امیرعلی نفسهای مامان سمی❤️
2742
من یبار اسلمینگ از ماهواره خریدم 2 تا بسته قرص تئی 1 پک بود اونهم میگفت گیاهیه.....باورت نمیشه وقتی میخورد تمام عضلات بدنم ارزش داشت حتی باور کن روی پوست دستام مور مور میشد.....

2 تا ازش خوردم انداختم دور ......بردم داروخانه گفت توش مواد مخدر داره....90 تومن هم پول داده بودم
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2740
بچه ها داروی لاغری چرت محضه
خدا نگذره ازتون که میاین میگین توی یه هفته 7 کیلو کم کرده
خب چرا دروغ میگین؟ اگه طرف هیچی هم نخوره حتی آب نمیتونه 7 کیلو کم کنه
خدایا دوستت دارم
پشیمونی که بعدش میاره قابل جبران نیست
حتما با متخصص تغذیه مشورت کنید
لاغری به چه قیمتی
من با کم خوردن بیست و پنج کیلو کم کردم، تازه متاسفانه بدون ورزش، اگه ورزش هم میکردم که دیگه عالی بود
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.
سارال جون منم همینو میگم جون ادم از ماهواره خرید میکنه و فقط یه شماره داری ازشون بنظره من 80 درصد تقلبی هست ....

اگر هم قرص حتما میخوای بخری برو از داروخانه بگیر
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
هیچ وقت فریب این تبلیغ ها رو نخورید همشون دروغ محضه بنظرتون وقتی 7 کیلو در عرض ا هفته کم کنی میتونی تصورشو بکنی چه بلایی سر بدنتون میارین مخصوصا روی کبد و کلیه هاتون.لاغری به چه قیمتی مطمنم شما می خواهید لاغر و خوش هیکل بشین نه اینکه مریض و مشکل دار بشین و کارتون به پیوند کبد و کلیه برسه کدومش مهم تره؟اگر یه دکتر داروساز این قرص هارو به مادر و خواهرش توصیه کرد شما هم برین مصرف کنید.بنظر من دکترهای داروساز چون می دونند این مواد شیمیایی چه ضررهایی داره جز افرادی هستند که از همه کمتر دارو مصرف می کنند من اینو به عینه دیدم
سارال جان تورو خدااین دارو رو نخر من امسال تابستون خریدم اصلا خوب نبود آخر تابستون کارم به کولونوسکوپی کشید دکتر گفت ورم شدید روده داری.
شوهرم گفت چرا آخه اینجوری شدی؟منم اصلا بهش نگفتم از این داروی آشعال مصرف کردم.چون اگه بفهمه ناراحت میشه چون همش میگه یه دفه ازاین داروها نخریا.
یه چیز جالب دیگم هست که باید بگم .معمدلا همه داروها روشون ترکیشو تاریخ انقضاشو مینویسه ولی روی این هیچی بجز اسم بوتانیکال اسلمینگ نبود،تازه از همین شرکت فارسی شاپ که ادعای اصل بودن قرصاشو میکنه تهیه کردم.
من یه جا خوندم نوشته بود این داروها همشون تو خونه ها ساخته میشن اسپانیا کدومه دیگه؟؟؟
2706