2733
2734
آره عزیزم اومد..ساعت دوازده و نیم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
4/7
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2738
http://irsc.ut.ac.ir/currentearthq.php?lang=fa&width=489&height=422&minlong=49.42&maxlong=55.42&minlat=33.28&maxlat=38.28?222,229
گیلان نبوده..خود استان تهران بوده..ولی حاشیه استان بوده
زمین لرزه خفیف در تهران

خبرآنلاین: لحطاتی پیش (حدود ساعت دوازده و سی دقیقه) مردم نقاطی از تهران از احساس یک زمین لرزه خفیف خبر دادند.

خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.
وقوع زلزله ۴٫۷ ریشتری در مرز تهران و سمنان

سرپرست مدیریت بحران استانداری تهران اعلام کرد: زلزله ظهر امروز در مرز تهران و سمنان رخ داده و تلفات جانی و مالی نداشته است.

محمد تقی جاپلقی در گفتگو با مهر در مورد زلزله ۴٫۷ ریشتری ظهر جمعه در منطقه کوهستانی فیروزکوه گفت: این زلزله در ۵۶ کیلومتری شمال گرمسار رخ داده که مرز تهران با استان سمنان است.

وی افزود: پس از وقوع زلزله فرمانداران دماوند، گرمسار، سمنان و تهران موضوع را بررسی کردند که بر اساس آخرین گزارشات زلزله هیچ گونه خسارت مالی و جانی در بر نداشته است.

به گفته این مقام مسئول، مرکز وقوع زلزله شهر آب سرد بوده است.

گسل جنوب‌شرق تهران عامل زلزله فیروزکوه/ ادامه پس‌لرزه‌ها تا چند روز آینده
وی با تاکید بر اینکه یکی از گسلهای جنوب شرقی تهران مسبب این زمین لرزه بوده است، گفت: انتظار می رود پس لزره های این زمین لرزه طی چند روز آینده نیز ادامه داشته باشد.

معاون پژوهشی پژوهشگاه زلزله شناسی و مهندسی زلزله، با اشاره به جزئیات زلزله امروز ظهر فیروزکوه، گفت: یکی از گسلهای جنوب شرقی تهران مسبب این زمین لرزه ۴٫۶ ریشتری بوده است.

مهدی زارع در گفتگو با مهر در تشریح جزئیات این زمین لزره، اظهار داشت: زمین لرزه ای با بزرگای ۴٫۶ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری شرق ورامین و ۴۲ کیلومتری شمال گرمسار در ساعت ۱۲:۲۹ امروز ۲۱ بهمن ماه منطقه شرق و جنوب شرقی تهران را به لزره درآورد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از گسلهای جنوب شرقی تهران مسبب این زمین لرزه بوده است، گفت: انتظار می رود پس لزره های این زمین لرزه طی چند روز آینده نیز ادامه داشته باشد.

دکتر زارع افزود: این زمین لرزه در تهران، دماوند، فیروزکوه، گرمسار و ورامین محسوس بوده است.

به گفته معاون پژوهشی پژوهشگاه زلزله شناسی و مهندسی زلزله، از آنجایی که زمین لرزه فوق از نوع زمین لرزه های زیرمتوسط محسوب می شود اگر حتی سابقه وقوع قبل از این را نیز داشته باشد به ثبت نرسیده است.

زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
2706