2733
2739

من و دوستم برای عقد یه دوست دیگم که حدود ۳۰ نفر هم نبودن و ما رو هم دعوت کرده بودن قرار شد نفری ۲۰۰ تومن به عنوان هدیه ببریم هر چند این دوستم میگفت نه ۲۰۰ زیاده و فلان من گفتم پس حدا هر کی هر چقدر خواست‌ کادو کنه روز مراسم این دوستم اصرار که تو هم پولتو بده تو یه پاکت با هم بدیم منم اعتماد کردم و دادم بهش اینم برد یه وقتی  به اون دوستمون داد که من نباشم و نمیدونم چی گفته... امروز زنگ زد گفت که من به دوستمون گفتم تو هدیمون دادی به مادرشوهرش😐گفتم چرا همچین حرفی زدی ما که دوتایی تو یه پاکت دادیم به خود همین دوستمون فهمیدم که یه جای کار میلنگه ناراحت هستم میخوام به اون دوستم بگم که من هدیمو دادم به این با هم بیاره چجوری مطرح کنم که بد نشه!

مشکل از ماست که تا کسی یه قدم برامون بر میداره دو کیلومتر براش پیاده میریم:)
جواب سوالتون اینکه دوستتون چرا همچین کاری کرده چی جواب داد بهتون؟

گفت ا مگه من بردم دادم چرا اونجوری یادم مونده بود ا راس میگیااا چقدر من خنگ شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت ا مگه من بردم دادم چرا اونجوری یادم مونده بود ا راس میگیااا چقدر من خنگ شدم

بنظرم دوستتون اصلا کادو رو نداده خیلی ببخشید ایطورصریح  میگم

در وهله اول ازینکه حتما کادو داده مطمعن بشید

2731
بنظرم دوستتون اصلا کادو رو نداده خیلی ببخشید ایطورصریح  میگم در وهله اول ازینکه حتما کادو داده ...

نه برد داد دیدم ولی فک میکنم مبلغ داخل پاکت خیلی کم بوده و فقط از سمت خودش داده😔

نه برد داد دیدم ولی فک میکنم مبلغ داخل پاکت خیلی کم بوده و فقط از سمت خودش داده😔

میتونی یه قراری بزاری  با دوستت ک عقد کرده دونفری 

بعد کم کم جریانو بگو ازینجا شروع کن که تعارف کن ک کادوت کم بوده ناقابله و ازینحرفا بعد به زبون بیار که تو ارزشت بیشتر از ۲۰۰ تومنه ولی من حقیقتش دستم خالی بود وازینحرفا..بعد ببین واکنش دوستت چیه چی میگه

میتونی یه قراری بزاری  با دوستت ک عقد کرده دونفری  بعد کم کم جریانو بگو ازینجا شروع کن که ...

الان دورم ازش فقط میتونم تلفنی بگم ولی میدونم این فقط خودشو گفته چون گفت به فلانی گفتم تو کادو رو دادی به مادرشوهرش انقدر عصبی شدم و هستم از این حرف که حد نداره 

الان دورم ازش فقط میتونم تلفنی بگم ولی میدونم این فقط خودشو گفته چون گفت به فلانی گفتم تو کادو رو دا ...

حق داری هرچند ک شماهم نباید اعتماد میکردی  

تلفنی  یا با چت بگو ولی  سعی کن شمرده شمرده و جوری  بگی  که انگاری منتظر پاسخی باشی نه اینکه زود همچی رو تند تند بگی  سرتهشو هم بیاری 

اگرم هم صلاح میبینی بگو حقیقتش یه موضوعی  خیلی منو اذیت کرده و ناراحتم و دوست داشتم بات درمیون بزارم و ...دیگه مفصل بگو چی شد

یا میخوای  اولش  واسه اطمینان ازش بپرس میگم اونشب کادویی ک فلانی  بت داد چقد توش بود (اگه خیلی باش راحتی)بعد بگو ک ناراحتم و ....

2740
حق داری هرچند ک شماهم نباید اعتماد میکردی   تلفنی  یا با چت بگو ولی  سعی کن شمرده شم ...

مرسی از راهنمایی عزیزم همون حالت اول و شمرده شمرده بهترین راهشه بله خودم هم نباید اعتماد میکردم ولی اصلا یک درصد هم فک نکردم این کارو کنه اصلا