2752
2734
عنوان

همه جا شب است....

112 بازدید | 5 پست

*همه جا شب است⁉️*

🌷آقای مجتهدی میگفتند:

یه طلبه هندی از هند آمده بود قم

ما هر روز به او صبح بخیر طلبگی میگفتیم

*صبحکم الله بالخیر*

👈🏻ولی او در جواب میگفت :

*مساکم الله بالخیر*

یعنی  شب شما بخیر

میگفتیم

الان که شب نیست  صبح است

👈میگفت :

*🌱تا زمانی که امام زمان(ع) غایبند  همه جا شب است*

*هیچ جا صبح نیست*

✅یاد اون حدیثی افتادم که میفرماید :

*☘️هر یک روزی که از آخرالزمان میگذرد  یک درجه بر تاریکی کل عالم افزوده میشود*

*🌹 تعجیل در فرج و سلامتی امام زمان صلوات🌹*

*🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم 🌹*

اللهم عجل لولیک الفرج 🌷

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

التماس دعا دارم

محتاجیم

ان شالله که صاحب الزمان دعا گو باشه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2731
صنیدم امام زمان زمستون ظهور میکنند ینی توسرما درسته؟؟؟

نمیدونم نشنیدم