2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببخش عزیزم سرماخوردگی نداریم تماما کروناس همین سه چهار روزه سه تا اعضا خانوادم درگیر شدن 

عدسی، ونخود گندم یا بلغور گندم خوبه 

دکتر، گفتاب استخون گاو یا مرغ هم عالیه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
فقط اینو میدونم هرکی گفت سرماخوردمم فرار کنیدددد فراررررر

خب وقتی بیرون نمیرم از خونه واکسنم زدم چجوری.کرونا هست، 

نمیشه از حموم در بیای و خودتو نپوشونی خونه هم سر د باشه خب سرما میخورید دیگه،،فقط ابریزش بینی و گلو درد دارم و سر درد،

دو شب قبل با شوهرم رفتیم بیرون ماشین شستیم فک کنم بخاطر اونه هوا هم سرد بود ابم سرد یخ زدیم ۵ ساعت😕😕🤔😑😐

ببخش عزیزم سرماخوردگی نداریم تماما کروناس همین سه چهار روزه سه تا اعضا خانوادم درگیر شدن  عدسی ...

منم پسرم فقط عطسه میکنه همین خودم ابریزش بینی 

دکترم رفتیم اکسیژن خونم گرفت گفت سرماخوردگیه،

والا سرماخوردگی که نابود نشده🤔😕

2740
خب وقتی بیرون نمیرم از خونه واکسنم زدم چجوری.کرونا هست،  نمیشه از حموم در بیای و خودتو نپوشونی ...

واالا فامیل ما بچه فقط ابریزش بینی داشت هیچیش نبود گفت سرماخورده برد خونه مادرش ی خانواده از بچه گرفتن کرونام بوده من دیگه سرماخوردگی اصلا قبول ندارم شما هم لطفا خودتون و قرنطینه کنید ک انتقال ندید ایشالا ک سرماخوردگی باشه

[QUOTE=210165874]واالا فامیل ما بچه فقط ابریزش بینی داشت هیچیش نبود گفت سرماخورده برد خونه مادرش ی خانواده از بچه گرف ...[/QUOTانشالله همه مریضا شفا پیدا کنن،من دوباره رفتم دکتر با بچه هام بازم دکتر گفت کرونا ندارین چون بچه هامم گرفتن و میگن کرونا اینجوری واگیری نداره بعد دو هفته هر نفر داشته باشه انتقال میده، فعلا باز دارو داده، من فقط الان صدام گرفته و گرفتگی  بینی دارم و سر درد 😢😷🤧🤒