2752
2734
خیلی سخته خیلی اذیت میشم مخصوصا که تک دخترم انتظار دیگه ای از خانوادم دارم
وقتی به نماز می ایستم؛ خدایا من، تورا می خوانم یا تو، مرا می خوانی...؟؟!! کاش که عشقمان دوطرفه باشد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه حدیث داریم اینکه پیامبر فرموده بدترین امت من کسانی هستندکه از روی ترس مورد احترام و تکریم واقع میشن.
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2731
بدبختی من وابستگی به مادرمه انگار وظیفم شده حتما هفته ای دو روز بهش سر بزنم روشنک جان اگه رفت و آمدم رو کم کنم می دونم که بابا و مامانم به شوهرم گیر میدن که اون اذیتت می کنه اون نمی زاره رفت و آمد کنی می خوای حالش رو بگیریم
وقتی به نماز می ایستم؛ خدایا من، تورا می خوانم یا تو، مرا می خوانی...؟؟!! کاش که عشقمان دوطرفه باشد..
2740
مامان امید تحویل گرفتن بیش از اندازه عروسمون از طرف پدر و مادرم منو اذیت می کنه
مهرنوش اگه مامانت به رفتو امده کمترت گیر میده الکی بگو کلاس میرم باشگاه میرم یا هر چیزه دیگه وقت کم میارم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
همین یکشنبه شب تولد برادر بزرگم بود جمع شده بودیم خونه مامان اینا اینقدر که بابا و مامانم به عرسومون دخترم دخترم گفتن شاید باورتون نشه حالم داشت بهم می خورد بچه اش رو هم که روی سر گذاشته بودن تصور کنید چقدر جلوی شوهرم خورد شدم