2737
2734
رَبِّ إِنِّی لِما أَنْزَلْتَ إِلَیَّ مِنْ خَیْرٍ فَقِیرٌ (قصص/24) . پروردگارا ، من به هر خیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم.
سلا من شوهرم یم مقدار تحرک و یه مقدار هم تعداد اسپرمش کم بو خیلی کم ولی درجه سه بو.رفت عمل کرد بعد چهار ماه دوباره ازمایش داد نتیجه اش با از قبلی فرق داشت واسپرم و حرکتش دو برابر شده بود.یعنی عالی
اب نرمالیتی اسپرم از جمله کم تحرکی و اختلال مورفولوژیکی حاصل از واریکوسل یکی از دلایل توقف رشد جنین هست جون موجب اختلال ژنتیکی حین لقاحی میشه و جنین دارای اختلال رشدش متوقف شده و ختم بارداری اعلام میشه
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
شوهر من عمل کرد وضعش بد شد. به نظرم برو ای یو ای کنن تا اسپرم سالم بهت تزریق شه و باردار شی. اگه اگه اگه نموند اون وقت بدون کیفیتم مشکل داره با دارو پیش برو چند ماه .منطور برای شوهرت بعدا گزینه آخر عمل باشه.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
سلام شوکا جان.اصلا مشکل خاصی نیست.بیشتر اقایون وارسکوسل دارن.من سوهرم فکر میکرد به خاطر ضربه که تو فوتبال تو بچگی خورده یک مقدار بیضه چپش مثل واریس پا رگاش پف داره ولی بعد فهمیدیم واریکوسله
2706