2737
2739
شوهرم هفته ای یه بار خواهرای عفریته اش رو میبینه اونا هم از حسادت چرند توی گوشش میخونن اونم اونقدر سرد وعصبی میشه که اصلا برام قابل تحمل نیست...خیلیا میگن نذار تنها با اونا باشه آخه من شرایط شغلی و زندگیم طوریه نمیتونم همش باهاش باشم خودشم خیلی ساده لوح و زود باوره ...بعدش اونقدر پره که حتی اجازه دفاع به من هم نمیده و اونقدر سروصدا و ابرو ریزی میکنه من از خیر توجیه اون میگذرم....ممنون میشم کمکم کنین
من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون
مامان ارمیتا خواهر منم تازه ازدواج کرده
شوهر اونم خواهراش پرش میکنن
اونم میگه میره تو خودش

میدونی بهترین کار اینه اصلا هر حرفی زد کشش ندی
واقعا حق داری
مگه میشه همیشه با شوهرت باشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
باید رفتار و سیاستی داشته باشی که حتی وقتی نیستی حمایتت کنه الان مادرشو و پدرشو و شوشو خودشون حال خوارشومو میگیرن خخخخ ولی به خونم تشنه س
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
با یه جاریم مشکل پیدا کردن که خیلی باهاش صمیمی بودن....جاریم خیلی با من خوب شده....و اونا رو تحویل نمیگیره...انتظار دارن براشون خبر کشی کنم...و اونو تحویل نگیرم درصورتی که من شخصیت خیلی محکم تر از این حرفاس که بازیچه بشم.بعدشم یه دستی میزنن اعتراف بگیرن و من اسرار دیگران رو بهشون بگم دایم روی اعصاب شوهرم میرن
ببخشین هستی جون میشه با آدمای بوقلمون صفت ناپایدار بی ثبات و بدونه تعهد اخلاق صمیمی شد؟حتی به ظاهر؟آدمای دیگه در موردم چی فکر میکنن؟میشم مثله خودشون
2706