2737
2734
عنوان

چرا پسرم سینه رو نمیگیره ؟

1557 بازدید | 26 پست
سلام مامانای مهربون
یه پسر 10 ماهه دارم که تا حالا شیر خودم رو میخورده البته وقتی سر کارم با شیشه شیرم رو میخوره . از دیروز به زور یا توی خواب سینه رو میگیره . البته دیروز پری شدم اما دفعه های قبل با پری مشکلی نداشت . شیرم رو دوشیدم و با شیشه خورد پس با مزه مشکلی نداره . نمیدونم چرا این طوری شده . شنیدم بعضی بچه ها یه دفعه سینه رو ول میکنن و شیشه میخورن نمیخوام این طوری بشه میخوام تا 2 سال شیر بدم .
شما این تجربه رو داشتید ؟ ممنون میشم کمکم کنید
خدایا سپاسگزارم .
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اگه کشکل سرما خوردگی یا رفلاکس نداشته باشه به خاطر راحت آمدن شیر از شیشه اینجور شده دختر من همین طوری بود به خاطر همین بهش دیگه شیشه ندادم و وقتی میرم دانشگاه مامانم با قاشق چای خوری بهش شیر میده
همسرت را قبل از ازدواج بیازما نه یکبار ، بارها
اما بعد از ازدواج آزمایشش نکن،
در آزمونها همراهیش کن !
2738
سرور جان شاینا هم یه مدت اینجورى شد گذاشتمش زیر سینم و راه رفتمو تکونی دادم یعنى نیمدایره چرخوندمش دهنشو باز میکرد سینمو میخورد بعد ١٠روز خوب شد ولى دکیش میگه شیشه شیر از سوراخش راحت شیر میاد نباید با اون بدى با قاشق بده
قبول سفارش انواع کیکهاى تولد و نامزدى با هر طعم و شکلى که شما بخواین درsama_cake_homeاینستاگرامhttps://instagram.com/p/BHhQujyDyYv/
عزیزم دختر منم چند روزی اینجوری شد که فقظ تو خواب سینمو میگرفت فهمیدم از گوششه که درد میکنه
یکم ویکس بزن پشت گوشش و آروم ماساژ بده و یه کلاه نخی سرش کن اگه از این باشه یه روزه خوب میشه و دوباره سینتو میگیره ایشالا
2706