2733
2739
سلام دوستان
من توی هفته 18 بارداری ام . زیر دلم تقریبا طرفای کشاله ران . البته نه دقیقا در کشاله ران . شاید بشه گفت توی ناحیه تخمدان راستم و کمی پایینتر از اون درد شدیدی دارم . دردی که بخصوص وقتی می شینم شدیدتر می شه. نمی دونم چیکار کنم . به دکترم گفتم . گفت شیافای سیکلوژستت رو یه شب در میون ادامه بده. اما هنوز درد می کشم. سوزش ادراری و اینا هم ندارم که بگم عفونت ادراریه. دردش خیلی اذیتم می کنه . کسی تا حالا چنین دردی داشته؟ این درد عادیه؟ تو رو خدا کمکم کنین
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
منم شیاف گذاشتم تازه منبازم از 6 ماه دردم شروع شد که الان قرص ایزو پرین میخورم دیگه شیاف نداد بهم ولی الان خوبم
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فکر میکنم عادی باشه منم این خورده دردها رو داشتم طبیعیه الان دیگه موقع رشد نی نی ات هست تو ماه 5سونو سلامت جنین از روتین های دوران باردارییه .........انجامش ندادی ؟
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
2742
2738
دوستان عزیزم از اینکه شماها هستین تا پیش هم و کنار هم این دوران رو بگذرونیم و با کنار هم بودنمون و طرح مسایل مشابهمون همدیگه رو دلجویی کنیم خیلی خوشحالم ... از همتون ممنونم

نغمه جان منظورت از سونوی سلامت چیه ؟ من توی سن بارداری 15 هفته و سه روز یه سونوی سه بعدی رفتم که نشون داد بچه ام خدا رو شکر رشد خوبی داشته . جفتم هم که پایین بود بالا رفته بود . فقط طول سرویکسم 31 بود که کمی نگران شدم و دکترم گفت که مشکلی نداره . همونروزم تست کوادمارکر رفتم که خدا رو شکر جواب اونم خیلی خوب بود . سونوی سلامت همینه یا چیز دیگه ایه؟
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
الهه ناز جونم من دو بار باردار شدم و هر دو بار دل دردهای شدیدی دقیقا همونجایی که میگی داشتم.... اونقدر شدید بود که تو ماشین نشستن اشکم رو درمیاورد.... وووی یادش میفتم حالم بد میشه.... دفعه اول دکتر بهم سیکلوژست داد ولی بار دوم دیگه نداد چون میدونست دلیل خاصی نداره و طبیعیه..... اینها رو گفتم بدونی که طبیعیه عزیزم.... الهی به خوشی و سلامتی...... مراقب خودت باش........
2706