2737
2739

مامانم ۵۳ سالشه ceaبالا داشت۱۶.۵ دیروز رحمش برداشت چون ما کرمان  زندگی میکنیم و هیچ دکتری نتونست تشخیص بده سرطان از کجاست چون یائسه نمیشد رحمش برداشت چون خودمون احتمال دادیم شاید سرطان از رحم باشه اما دیشب که شب اول بعد عمل بود  درد شدید جای سوند داشت از درد جای جراحی شکایت نمیکرد یک درد خیلی زیاد که فغونیش کرده بود از جای سوند داشت ممکنه سرطان مثانه باشه اگر کسی بوده که رحم برداشته و تجربه مشابهی داشته ممنون میشم کمک کنید درد از جای سوند بوده نه جای بخیه ها بعد عمل رحم کسی بوده درد شدید محل یوند اذیتش کرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
محل سوند طبیعیه، بعداز چند روز بهتر میشه ان شاءالله،باید با دکترش مشورت کنید دارو مصرف کنه برای من ...

خانم خیلی ممنونم ببخشید مامانم درد کلی لگن اذیتش نمیکنه درد شدید جای سوند داره از شما هم همینجور بود؟من ترسیدم تومور مثانه بوده که با سوند پاره شده باشه

عزیزم تو سونوگرافی شک کردن بهشون یا پاپ اسمیر؟

سونو جدار رحمش ضخیم بود نمونه برداری پایپل در مطب انجام دادیم چیزی نبود ولی چون یائسه نمیشنو ۵۳سالشونه و جداره ضخیم تر شد دکتر ها پیشنهاد کورتاژ تشخیصی دادن ولی ما ترجیح دادیم رحم برداریم

2706