2733
2734
عنوان

دوربین فیلمبرداری

444 بازدید | 8 پست
سلام من میخوام یه دوربین فیلمبرداری با کیفیت و سبک و کوچیک بخرم که قابلیت عکس با کیفیت خوب رو هم داشته باشه . و به راحتی قابل حمل باشه. خودم دوربین عکاسی کنون حرفه ای دارم که فیلم هم میگیره اما بزرگه و حمل و نقلش توی کیف دستی سخته اگه میتونین راهنمایی کنید ممنون میشم.
یارب نظر تو برنگردد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما به جای اینکه دروبین فیلم برداری بگیرید برید یه دوربین عکاسی کانن مدل Canon IXY 32S بگیرید
سنسورش cmos هست که کیفیت عکس را بسیار بالا می برد
کیفیت فیلم برداریش هم هیچ کم از دوربین های فیلم برداری ندارد چه بسا بهتر است
http://www.digikala.com/?Products=DigitalCamera&Product=DigitalCamera-Canon-IXY-32S
2742

اگر میخواین آتلیه عکاسی راه اندزای کنین باید آموزش فیلمبرداری دیده باشین. مخصوصا این روزها که توقع عروس و داماد ها و خانواده ها بالا رفته و از شما یه فیلم با کیفیت و حرفه ای میخوان. شما میتونین در یک آموزشگاه عکاسی معتبر ثبت نام کنین و کلیه دوره ها رو یکجا بگذرونین مثل دوره فتوشاپ که لازمه یک آتلیه عکاسی هستش. دیگه دوره دوربین های خانگی و فیلمبرداری های ساده گذشته الان دیگه یک فیلمبرداری حرفه ای از مجلس نیاز به کارگردانی و حرفه ای بودن داره. مجموعه پیکسان با تجربه ای که در زمینه عکاسی کودک ، عکاسی بارداری ، عکاسی عروس ، عکاسی نوزاد و ... داره ، کارگاه های آموزشی برای دوره جامعه عکاسی و فیلمبرداری و کلاس فتوشاپ راه اندازی کرده . شما میتونید با ثبت نام در دوره ها به صورت کاملا عملی وکاربردی آموزش ببینید و در حرفه خودتون پیشرفت کنین. 

2738

خرید دوربین از دم قسط فقط ماهی 30 تومن