2733
2734
عنوان

با همسری که وسواس فکری داره چکنم؟

4586 بازدید | 21 پست
سلام 8 ساله باهاش زندگی می کنم. دقتش و وسواسش رو تمیزی و نظم بسیار زیاده و من که یه آدم معمولی هستم که ممکنه از 7 روز هفته 5 روز مرتب باشه خونه ام و 2 روز نا مرتب خیلی تلاش کردم که به خواسته اش نزدیک بشم. تا حدی هم موفق بودم. ولی اون راضی نیست. کافیه تا مدتی خونه بهم ریخته باشه تا حسابی بریزه بهم. به من می گه شلخته و بی خیال. از نظر تیپ شخصیتی هم دیداریه به شدت! نمی خوام متهمش کنم و بگم اون بده و من خوبم ولی واقعاً خسته شدم. همین دیشب برای این که دخترمون عکسش رو از توی کیفم درآورده بود و می خواست تو دستش باشه چقدر عصبانی شد. می گه تو بی خیالی! آدم اینقدر بی خیال به عمرم ندیده بودم! اگه وسیله ای تو دست بچه باشه که به عقیده او نباید ! باید سریع از دستش بگیرم. ولی من این اعتقاد رو ندارم. خوب چه اشکالی داره به شرط خراب نشدن بچه چند دقیقه ای تو دستش باشه و بعد ازش بگیریم؟ اگه قرار باشه شما رو بفرسته برای انجام کاری بارها برای شما توضیح می ده که چه بکن و چی بگو. باید همیشه موهاش و لباساش مرتب باشه. چه خودش. چه بچه. تمام وسایلش تو کمد و کشوها مرتب و با دقت در فولدرها چیده شدن و حق نداری اگه چیزی برداشتی ذره ای نظمش بهم بخوره. خواهش می کنم اگر کسی همسری داره با وسواس فکری بگه چه می کنه. همسرم دارو مصرف می کنه و پیش روان پزشک ویزیت می شه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو روانشناسی می گن آدم وسواسی رو باید در معرض اون چه که بهش وسواس داره قرار بدی تا براش عادی بشه... شما هم یه مدت خونه رو مرتب نکن. به حرفاشم خیلی گوش نده در مقابل اعتراضاش بگو به نظر من این کار من عاقلانه تره.
2742
پسرم تازه داره راهرفتن یاد میگیره از دیوار میچسبه و راه میره دستشو گذاشت رو در حموم شوهرم داد زد سرش بیچاره بچم میلرزید و گریه میکرد لباسشو در اورد و دستو صورتشو شست سرش داد میزد منم نتونستم تحمل کنم گفتم بچه رو بده نداد و کنترلمو از دست دادم حسابی دعوامون شد بچمم همش گریه میکرد
2740
عزیزم فقط یه روانشناس میتونه بهش کمک کنه اون هم زمان میبره اگه میخوای درمان بشه از همین امروز دنبالش رو بگیر که زودتر خوب شه درضمن هیپنوتیزم من شنیدم خیلی خوبه خواهر خودم هم وسواس داره میخواد بره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
تمیزی خوبه من هم همسرم این مدلی ولی نه شدید ولی کلا مرد ها دیداری هستن و زن ها شنیداری و دوست دارن وقتی میان خونه تمیز باشه حالا بعضی ها ابراز میکنن ولی بعضی ها نه من بیشتر سعی میکنم وقتی میاد خونه خونه تمیز باشه ولی زیاد هم به حرف هایی که میزنه اهمیت نمیدم
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
2706