2737
2739
اللهم صل علی محمد و آل محمد

خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
زیـر بـاران،خـاک تـنـم، بـوی دستـان گِـلـی خــــدا را مـی گیـرد . . .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
خدایا به حق این روزهای عزیز و بزرگواری حضرت علی اصغر به ما فرزندانی صالح و سالم عطا فرما.آمین یا رب العالمین
خدایا،اگر مرا به دوزخ افکنی، به دوزخیان اعلام خواهم کرد که من تو را دوست دارم... ( مناجات شعبانیه)
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یا امام حسین تو رو به بزرگیت قسمت میدم تو رو به علی اصغر 6 ماهه قسمت میدم حاجت همه رو بده حاجت منم بده ای خدای بزرگ التماست میکنم
اللهم صل علی محمد وال محمد
تا حالا دیدی انگشتت رو بذاری کف دست نوزاد چطوری محکم انگشتتو میگیره؟
الهی 6 ماهه اباعبدالله دستت همتون رو همونجوری بگیره...
منم مدتهاست که منتظرم و محتاج دعا
دعایم کنید
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
میگن بهشت زیر پای مادران است....
خدایا یعنی میشه تا محرم سال بعد قطعه ای از بهشتت سهم منتظران نی نی سایت بشه؟
هرکی دلش پاکه برای هممون دعا کنه.
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
2706