2733
2734
همکارم فیبرم داره توی رحمش و بزرگ شده و به خونریزی افتاده طفلی نا نداره حرف بزنه رفته چند تا دکتر گفتن به احتمال 90 در صد باید رحمتو در بیاری ولی چون 1 بچه بیشتر نداری و سنتم زیر 40 با قانون جدید اجازه نداریم رحمتو در باریم حالا باید دارو بخوری تا خونریزیت کمتر بشه اونم نه اینکه قطع بشه یا اینکه بری اقدام کنی برا بچه وقتی سقط شد ما بهونه داشته باشیم شکمتو باز کنیم اینم شد حرف اخه جون یه موجودو بگیرن که بهونه داشته باشن بابا طفلی داره تلف میشه
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
واله پرتقال جون منم تازه شنیدم بعد از چند روز تازه اومده اداره همش این دکترو اون دکتر بوده بعد از گرفتن کمیته پزشکی تو بیمارستان اتیه همچین چیزی گفتن دکترش گفته باید بهونه داشته باشیم برا برداشتن رحمت منم گفتم بهونه از این بالاتر که داری میمیری؟؟
گفت چند تا دکتر بودن اگه 4 تا اقا 3 تا خانم تو کمیته شاید اونی هم که تو میگی سروناز جون تو کمیته بوده نمیدونم؟
من دکتر خودم محمود متینه و کاریم به این قانونا نداره ولی چون مرده شوهرش نمیزاره بره دیگه نمیدونم چطوری باید کمکش کنم خیلی دلم براش سوخت
2706