2733
2739
عنوان

چه جوری مردیت یه مرد رو حفظ کنیم... حالا بیاین تو بیشتر توضیح بدم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 169 پست
مثلا حتی اگه یه نون ساده رو میخره بگو به به و چه چه چه نونی گرفتی

یا میوه که میگیره حتی اگه بد هم بود و کلاه هم سرش گذاشته بودن تو تعریف کن

یا بگو تو درکت خیلی بالاست خوب منو درک میکنی

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
ژولیت خیلی مسئله مهمیه
من تو صحبتای دکتر حبشی شنیدم خیلی قشنگ میگه این موضوع رو
و راه حل میده

دانلود کن و گوشش کن
روزگار بر یک قرار نمی ماند روز و شب دارد...روشنی دارد،تاریکی دارد...کم دارد...بیش دارد...دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده تمام میشود...بهار می آید.... اصلا همان چیزی که دولت آبادی گفته"از یک جایی به بعد آدم آرام میگیرد"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
آره تعریف کن یه مدت گند کاری ها رو تحمل کن

من شوهرم اوایل که اومده بودیم ایران واقعا بد رانندگی میکرد ولی من خونسرد بودم

الان خیلی خوب شده

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
رها پشیمون میشی یه روزی

ژولیت سر فرصت حتما گوش بده من که خیلی راضی ام
www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529491&
روزگار بر یک قرار نمی ماند روز و شب دارد...روشنی دارد،تاریکی دارد...کم دارد...بیش دارد...دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده تمام میشود...بهار می آید.... اصلا همان چیزی که دولت آبادی گفته"از یک جایی به بعد آدم آرام میگیرد"
مایا (یک دوست)
+4

1392/8/12 6:15 ب.ظ

مثلث نمایشی
استیفن کارپمن نمودار ساده و در عین حال موثری را برای تحلیل بازیهای روانی طرح ریزی کرد و ان را مثلث نمایشی نامید. او بر این باور است که هر وقت افراد به بازیهای روانی می پردازند، قدم بر یکی از نقش های پیش نویس خود می نهند یعنی زجر دهنده، نجات دهنده و قربانی.
زجر دهنده کسی است که دیگران را تحقیر و سرزنش میکند. از نظر زجر دهنده دیگران افرادی مادون و غیر خوب هستند.
نجات دهنده نیز دیگران را به صورت افرادی مادون و غیر خوب میبیند ولی نجات دهنده از سطح بالاتری کمک ارائه میدهد. او بر این باور است: من بایستی به دیگران کمک کنم زیرا آنها به قدر کافی توان کمک کردن به خود را ندارند.
در مورد قربانی این خودش است که مادون و غیر خوب است. گاهی اوقات شخص قربانی به دنبال زجردهنده ای میگردد که او را تحقیر کندو دور بیاندازد. و یا اینکه قربانی در جستجوی نجات دهنده ای است که به او کمک کند و این باور او را که من نمی توان از عهده خود برایم تایید کند.
هر یک از نقش های مثلث نمایشی شامل نادیده گرفتن میباشد. هر دوی زجر دهنده و نجات دهنده دیگران را نادیده میگیرند. زجر دهنده ارزش و مقام دیگران را نادیده میگیرد. زجر دهنده های افراطی ممکن است حق زندگی کردن و سلامت جسمانی دیگران را نادیده بگیرند. نجات دهنده توانایی های دیگران را برای فکر کردن و عمل کردن نادیده میگیرند.
قربانی خود را نادیده میگیرد و اگر در جستجوی یک زجر دهنده باشد، او با نادیده گرفتن های زجر دهنده موافقت میکند و خود را به عنوان کسی که باید طرد و تحقیر شوددر نظر میگیرد. قربانی که به دنبال یک نجات دهنده می گردد بر این باور است که به کمک های نجات دهنده نیاز دارد تا بتواند خوبی فکر و عمل کند و یا تصمیم گیری نماید.
تمام سه نقش مثلث نمایشی غیر اصیل هستند. وقتی افراد در یکی از این سه نقش هستند انها در واکنش به گذشته عمل میکنند تا اینکه به مسایل این زمانی این مکانی پاسخ دهند. آنها روشهای کهنه و پیش نویسی را که در کودکی برگزیده اند و یا از والدین خود آموخته اند در پیش میگیرند....
معمولا کسی که بازی روانی را انجام میدهد با یکی از این نقش ها شروع میکند و سپس به نقش دیگری تغییر موضع میدهد. این تغییر نقش در مثلث نمایشی در مرحله تغییر نقش در فرمول بازیها قرار میگیرد.
در بازی به من لگد بزن که به وسیله جک انجام شد او با نقش زجر دهنده شروع کرد و تا مرحله واکنش، بازی خود را ادامه داد وقتی که تغییر نقش صورت گرفت، جک به نقش قربانی تغییر موضع داد.
صص473 ـ476.
شما و 3 کاربر دیگر این مطلب را پسندیده اید
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
اری تعریف کن دفع بعد بهتر انجامش میده
2706