2737
2739
سلام بچه هام نه ماهشونه . دو هفته ست فقط سرفه می کنند از شدت سرفه بالا میارن . دکتر بردم فایده نداشته چکار کنم سرفه شون کم شه ؟ آخه سرفه هاش حمله ای هست . بگیره ول نمی کنه . چکار کنم کمتر سرما بخورن ؟ بهشون شربت عسل بدم ؟
چه عاشقانه زیستم ... چه بی صدا گریستم ... چه ساده با تو هستم و... چه ساده بی تو نیستم ...
زیر یک سال که نمیشه عسل داد... بهترین کار برای اینکه بچه ها تو این سن سرما نخورن اینه که تو تغییر دما قرار نگیرن ... یعنی تو خونه خیلی گرم باشه .. یه دفعه برن بیرون یا در باز بشه خیلی سرد باشه ... دمای تو خونه بچه ها باید بین 26 تا 27 باشه، نه گرم تر .. و بچه ها یه لباس پوشیده که دل و پهلوشون بیرون نباشه تنشون باشه و در حد خودمون نه ما یه لباس پوشیدیم تن بچه 4 تا لباس میکنیم .. میخواد بخوابه یه لحاف هم روش ... محیط تو خونه بچه دمای معتدل رو به پایینی داشته باشه و لباس مناسب تنش کنیم این نظر منه برای سرفه هم تو این سن فکر کنم شربت آویشن میشه داد .. داروخانه ها دارن ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر یک سال عسل ممنوعه. اگر قطره آهن میدی قطه آهنی بگیر که همراهش ویتامین سی هم داشته باشه. دستهای خودت و بچه رو چند بار در روز بشور. کنترل کن که به خاطر گرمای وسایل گرمایشی رطوبت خونه کم نشه. ویروس سرما خوردگی تا وقتی که هوا رطوبت کافی داشته باشه نمیتونه زنده بمونه. تو هوای خشک فعال میشه. قطره ساده بینی هم استفاده کن. مجرای بینی رو ضدعفونی میکنه
2731
سیر خواص زیادی داره و یکی از اونها بالا بردن سیستم دفاعی بدن و در نتیجه دیر مریض شدن... تو غذاهاتون و غذاهایی که بچه ها میدی یه حبه سیر موقع پخت بنداز و بعد قبل سرو ازش خارج کن....(اینکار رو در مورد شلغم هم میتونی بکنی حتی تو برنج یه دونه شلغم بنداز تا آبش جمع شه،بعد درش بیار) عرق سیر هم همین خاصیت رو داره یکی از همکار دکتر بچش گفته بود هر روز بهش یه قاشق بدین... می گفت قبلش همش مریض میشد از اون به بعد خیلی خوب بوده و بندرت مریض میشه... حالا باز از دکترش بپرس ...
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
2740
توسین خیلی برای سرفه مناسبه نمیدونم میشه برای نه ماه استفاده بشه یا نه از دکتر بپرس وقتی از خونه میبریشون بیرون حواست باشه توی ماشین که گرم شد یکم لباسشون رو کم کن تا به وقصد میرسی و از ماشین میای بیرون باد نخورن کلا سعی کن لباسشون رو دایم کم و زیاد کنی و اجازه ندی سرما بخورن
سلام نزدیک محل بچه ها یه پیاز پوست بکن 4 قاچ کن بذار،میگن میکروبا رو جذب می کنه خواستی بیا تاپیک زیر http://www.ninisite.com/discussion/thread.aspx?threadid=972386&pagenumber=3
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083